Parfém Giorgio Armani Black Code

Parfém Giorgio Armani Black Code

Nebojte sa vyskúšať parfumy FM už za 14,70 Eur

25.07.2014 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Existuje niečo vo Vašom svete nepoznané? Nebojíte sa experimentovať? Nechajte sa zlákať ponukou kvalitných a lacných parfumov FM Group a vyskúšajte parfumy FM inšpirované svetovými vôňami už od 14,70 Eur. Chcete takto spoznať nepoznané? Ak áno máte jedinečnú možnosť práve to spoznať.

Reč je o luxusnej pánskej vôni s názvom parfumu Giorgio Armani Black Code. Táto extra príťažlivá pánska vôňa sa radí medzi skutočné osvieženie v horúcich chvíľach. Aromatické zloženie taktiež kladie dôraz na zmyselnosť a elegantný štýl, vhodné aj na slávnostné príležitosti. S parfémom Giorgio Armani Black Code sa budete cítiť sebaisto a odhodlane.

 

Na začiatku je vôňa sprevádzaná sviežimi tónmi citrónu a aromatickej kávy. Vaše zmysly ďalej prevedú touto presvedčivou arómou levanduľa s jemne korenistým kardamónom. A nakoniec vôňa získa svoje jedinečné čaro v opojení cédrového dreva, pačule či teplej ambry. Určite sa zamilujete nielen do tejto vône ale do Vášho celého sveta, ktorým Vás parfém posprevádza.

Ak Vás táto vôňa zaujala a nebojíte sa experimentovať, vyskúšajte aj lacné parfémy FM Group. Sú inšpirované svetovými vôňami a môžu byť Vaše už od  14,70 Eur navyše s poštovným od 0,90 eur len na parfumylacno.sk.

Parfémy FM od 14,70 Eur
 

Hodnotenie

Parfém Giorgio Armani Black Code
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma