Parfémy Azzaro,

Parfémy Azzaro,

parfémy plné sviežosti

14.08.2014 | Peter Scholc | www.e-parfumy.sk

Značka Azazaro je pomerne mladá oproti ostatným uznávaným značkám parfémov. Značku parfémov vytvoril môdny navrhár Loris Azzaro, Tunisan narodený v Sicílii v r. 1974. Jeho prvý parfém patril ženám a volal sa Azzaro pre ženy. Dnes má značka Azzaro 54 druhov parfémov.

Naojobľúbenejšou pánskou vôňou značky Azzaro je Azzaro Chrome. Je to korenito drevitá vôňa, krorá sa pekne rozvíja a cítiť ju ešte relatívne dlhý čas. Zanecháva príjemný pocit,  je príjemná, nevtieravá, jemná, no zároveň výrazná.

Azzaro Pour Homme L'Eau  je aromatická,  čistá a svieža vôňa pre mužov. Azzaro Pour Homme L'Eau bola svetu predstavená v roku 2011 Hlavnou zložkou vône sú grapefruit, citrón Amalfi a yuzu.  Stredné tóny vytvára levanduľa a pelargónia, vetiver, pižmo, santalové drevo a pačuli.

Azzaro Jolie Rose bola uvedená na trh začiatkom roku 2012 Vôňa je bohatá, svieža, kvetinová, ženská a hravá. Vôňa bola vytvorená z vôní kumquat, citrónu a čiernych ríbezlí.  ruží, ružového lekna, cédru a bieleho pižma. Momentálne si tento dámsky parfém máte možnosť zakúpiť v našej internetovej parfumérii vo veľmi dobrej cene 14€.

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma