Parfémy Lanvin

Parfémy Lanvin

vône, ktoré predbehli svoju dobu

30.07.2014 | Peter Scholc | www.e-parfumy.sk

Značka Lanvin bola v prvom rade známa ako značka oblečenia pre ženy, ktorú v r. 1909 založila v Paríži Jeanne-Marie Lanvin. Prvý parfém značky Lanvin bol predstavený verejnosti v r. 1924 a mal názov  My Sin. Dnes má značka Lanvin v ponuke 39 druhov parfémov.

 

Najpredávanejším dámskym parfémom Lanvin je Eclat D ´Arpege. Je to krásna, nevtieravá kvetinovo - svieža vôňa. Dokonalosť vyjadrená vôňou jari. Ak raz tento parfém skúsite, navždy mu ostanete verná.

Dámska parémová voda Lanvin Marry Me tiež nezaostáva v rebríčkoch obľúbenosti u žien. Je to svieža, mierne sladká  vôňa s nádherným flakónom. Vôňa drží dlho, je nevtieravá, určite si ju zamilujete.

Dámska parfumová voda Lanvin Jeanne je úžasná, jemná, decéntna, mierne sladká vôňa, vhodná na leto. Táto vôňa vám vždy pripomenie prázdniny, či dovolenku.

Lanvin Rumeur 2 Rose je svieža grapefruitovo - citrónová vôňa vhodná pre ženy na leto. Jej masívnejší flakón je vhodný skôr na poličku kúpeľne, nie do kabelky. 

Lanvin L´Homme Sport je niečo pre pánov od Lanvin. Nádherná, spočiatku korenistá, neskôr svieža vôňa pre skutočných športovcov. Veľké balenie za nízku cenu určite dostane nejedného muža. A nielen nízka cena, ale aj kvalita.

Všetky druhy spomínaných parfémov Lanvin si môžte zakúpiť v našej internetovej parfumérii www.e-parfumy.sk

   
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma