Parfémy Nina Ricci

Parfémy Nina Ricci

Klasika, ktorá nikdy nezostarne

24.07.2014 | Peter Scholc | www.e-parfumy.sk

Značka Nina Ricci je francúzsky módny dom, ktorú založila rodená Talianka Mária Nina Ricci v r. 1932. V prvých začiatkoch vyrábali kolekcie dámskych šiat, ktoré navrhovala Nina Ricci a mali mimoriadny úspech. V r. 1946 táto značka spravila prvý vpád do sveta parfumov. Jej prvý parfém Nina Ricci Coeur Joie bol predstavený v krásnej krištáľovej fľaštičke, ktorú navrhol Lalique a ohlasoval etapu historického a dlhoročného partnerstva.

 

Ďalšou najslávnejšou vôňou Nina Ricci je L'Air Du Temps s originálnym vrchnákom na flakóne v tvare holubice. Je to výrazná, no zároveň nevtieravá sladká vôňa nielen pre zrelejšie ženy.

Nina Ricci Nina je srdcovkou mnohých dám. Nádherný, originálny flakón pripomína jablko. Je to ovocno - kvetinová vôňa s dlhou výdržou.

Nina Ricci Mademoiselle Ricci  je zmyselná, kvetinovo - drevitá vôňa, ktorá je na trhu pomerne krátko, od r. 2012.

 

Nina Ricci Premier Jour je mimoriadne pekná, príjemná a obľúbená kvetinová vôňa s veľmi dlhou výdržou. Luxusná, romantická, jedinečná a nezameniteľná vôňa, ktorá Vás nenechá chladnou. Je výzvou k zvádzaniu. Každý, kto ucíti len zlomok tejto nezameniteľnej vône, sa za Vami otočí.

Nina Ricci Ricci  je kvetinovo-chypre vôňa pre ženy uvedená v roku 2009. Je to krásna, dlhotrvajúca vôňa, dámy ju s obľubou používajú v zimných mesiacoch. Túto vôňu odporúčam pre atraktívnu ženu, nakoľko ešte zvýrazní jej zmyselnosť.

Všetky spomínané vône si môžte objednať v našej internetovej parfumérii www.e-parfumy.sk. 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma