Parfémy Versace

Parfémy Versace

vône, do ktorých sa zamilujete

29.06.2014 | Peter Scholc | www.e-parfumy.sk

Parfémy Versace patria medzi najznámejšie, najkvalitnejšie a najpredávanejšie. Tím navrhárov vôní značky Versace nič nenecháva na náhodu a naozaj jeho práca je majstrovským dielom. Ak ste doteraz ešte nemali možnosť poznať vône značky Versace a uvažujete nad kúpou kvalitného originálneho parfému, snáď vám tieto riadky pomôžu pri výbere.

 

Parfémy Versace pre ženy:

 

Versace Woman je  jemná, mierne sladká vôňa, nevtieravá, príjemná pre vás aj okolie. Je vhodná na jar/leto, navrhári mysleli aj na to, aby bol flakón vhodný do kabelky. 

Versace Yellow Diamonds je kvetinovo - ovocná vôňa, vhoná na jar/leto, celodenná. Vôňa je príjemná pre okolie, má dlhú výdrž. Parfém Yellow Diamonds je plný elegancie, čistoty, kombináciou sviežosti aj exkluzívnej ženskosti.

Versace Bright Crystal je skvelá letná vôňa - mierne sladká a kvetinová, no najviac je v nej sviežosti a čistoty. Vôňa má intenzívnu výdrž, no zároveň je pre okolie nevtieravá. Ak neviete čo podarovať manželke či priateľke, tak ich parfémom Versace Bright Crystal naozaj potešíte. Je to najpredávaneší dámsky parfém. Vôňa Versace Bright Crystal je rafinovaná - prispôsobí sa dokonca nálade a vonia vždy trochu ináč. Milé dámy, túto vôňu muži na žene milujú.

Versace Versense - na letné dni ťažko nájdete vhodnejší parfém ako Versace Versense. Je to svieža, citrusová vôňa s dlhou trvácnosťou. Dokonca aj po kúpaní je cítiť jej vôňu. Pripomenie vám farebné leto, je čistá, máličko citrónová na každodenné používanie.

Versace Crystal Noir je krásna, podmanivá, nie však tuctová vôňa. Donatella Versace o vôni hovorí: "Predstavuje rýdzu magickú vôňu, éterickú i zmyselnú zároveň. Delikátne drahocenný, orientálne ženský charakter podtrhuje jej  do detailu prepracovanú, kompozíciu. Tá nie je založená na dlhom zozname ingrediencií, ale na starostlivo vybranom akorde tých najvzácnejších vonných lahôdok. "

 

Parfémy Versace pre mužov:

 

Versace Eau Fraiche je svieža, dlhotrvajúca vôňa, ktorú si hneď zamilujete a bude vám ľúto ju zameniť za inú. Je vhodným darčekom nielen pre mladých mužov.

Versace Pour Homme je svieža, dlhotrvajúca, najsexi vôňa pre mužov. Na pokožke najprv pôsobí intenzívne, no po chvíli sa zjemní  a drží dlho. Je vhodná pre aktívnych mužov v každom veku.

Versace Eros je pre milovníkov klasických vôní, no nie je tuctová. Stačí jeden strek a jeho príjemná vôňa vás bude obklopovať po celý deň.

 Všetky spomínané značky parfémov ponúkame v našom eshope www.e-parfumy.sk. Neváhajte a spravte radosť sebe a svojim najbližším.

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma