PARFUM  CHANEL COCO MADEMOISELLE alebo jeho FM alternatíva

PARFUM CHANEL COCO MADEMOISELLE alebo jeho FM alternatíva

Čo poviete na parfumy FM Group ako alternatívne parfumy?

09.02.2017 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Často krát nie sú len fotografie to, čo v nás vyvolá nezabudnuteľnú spomienku na udalosť, ktorú sme prežili. Sú to slová, úsmevy no nemenej krát práve vône, ktoré v nás znova nadobudnú význam a prinútia nás nazrieť do minulosti, čo len na krátku chvíľu.

 

Každá vôňa je jedinečná a má svoje kúzlo, každý predsa obľubujeme niečo iné, páčia sa nám iné veci a inak ich vnímame. Ak však spadáte práve do kategórie ľudí, ktorých lákajú ovocné vône ako stvorené pre pomaly prichádzajúcu jar, nový dámsky parfum FM 18 je presne to čo hľadáte v prípade že si chcete osviežiť tieto ešte chladné dni. Aký parfém pre mladú ženu? Možno práve tento.

 

V nejednom z nás vyvolávajú pocity, ktoré nás vyprovokujú robiť veci, čo by sme inak nerobili a tým preskúmali svet, hľadali nové cestičky a tešili sa z nového.. Príjemná vôňa citrusových plodov ako sú mandarínka, pomaranč či jeho kvety. V spojení s jemnou vôňou tureckej ruže, jazmínu a vanilky vytvoria čaro, ktorému nik len tak ľahko neodolá. Práve táto jedinečná vôňa v sebe obsahuje mix exotiky a romantiky, jemnosti a túžby zároveň.

 

Vystupuje ako alternatívny parfum pre CHANEL COCO MADEMOISELLE preto je prístupnejší pre všetkých odberateľov. Navyše obsahuje rovnaké množstvo esencií za prijateľnejšiu cenu. Táto vôňa je vhodná pre všetky dámy  bez ohľadu na vek, každej dodá pocit výnimočnosti a moci a zároveň žiadneho muža nenechá chladným. Parfum FM 18 je zaručene presne to, čo hľadáte ak sa chcete cítiť jedinečnou.

 

Ak Vás tento parfum neoslovil, pozrite sa aj na vônu Trussardi Donna.

Parfum FM 18
 

Hodnotenie

PARFUM CHANEL COCO MADEMOISELLE alebo jeho FM alternatíva
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma