Parfum Giorgio Armani Aqua di Gio

Parfum Giorgio Armani Aqua di Gio

Ochutnajte túto sviežu vôňu parfumu Giorgio Armani Aqua di Gio už od 14,70 Eur

01.08.2014 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Ak máte radi priezračne sviežu, citrusovú vôňu parfumu Giorgio Armani Aqua di Gio ale hľadáte možnosti ako ju zohnať výhodnejšie, nebojte sa experimentovať a vyskúšajte napríklad voňavky od firmy FM Group a jej osviežujúce parfumy FM už od 14,70 Eur.

 

Patríte teda k mužom, ktorí uprednostňujú osviežujúce, prevažne citrusové vône a parfumy? Radíte sa niekedy k bláznivým mužom s neuveritelným a neobmedzeným zmyslom pre humor? Milujete slobodu a žijete optimizmom?

Netreba viac váhať pretože so štipkou sily a energie parfumu Acqua di Gio sa môžete ľahko stať stredobodom pozornosti. Silu môžete načerpať práve z parfumu Giorgio Armani Acqua di Gio. S omamnou vôňou plníte všetky výzvy bez akýchkoľvek pochybností. Príťažlivá sila vďaka prvkám jazmínu, hedionu či céderu zasiahne každú časť Vašeho Ja.

Parfum Giorgio Armani Aqua di Gio  v sebe ďalej ukrýva neobvyklé svieže zloženie za ktorým sa ukrývajú morské tóny, datle ale aj mošus a pačuli ktoré Vám rozhodne dopomôžu na ceste úspechu.

Získajte to čo chcete, buďte stredobodom pozornosti a hlavne sa osviežte osviežujúcou vôňou tohto parfumu. Plaťte len za to čo skutočne používate a ak Vás parfumy FM zaujali zistite si viac o FM Group a o jej lacných parfumoch.

Parfumy FM
 

Hodnotenie

Parfum Giorgio Armani Aqua di Gio
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma