Parfuméria Elnino alebo parfumylacno.sk?

Parfuméria Elnino alebo parfumylacno.sk?

Zaujímavé porovnanie dvoch odlišných parfumérii

02.01.2017 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Používate pri nákupe svojich obľúbených parfumov porovnávače cien, aby ste našli parfumériu s najlepšou ponukou? Prípadne prevažne nakupujete v jednej svojej obľúbenej parfumérii, ako napríklad v parfumérii Elnino.sk? Skúsili ste niekedy porovnať takúto parfumériu s parfumériou úplne odlišného typu - s parfumériou parfumylacno.sk?

 

Napríklad Vás zaujímajú parfumy značky Bvlgari, vyhľadáte ich teda v porovnávači cien a z výsledkov vyberiete najlacnejšiu ponuku. Avšak je naozaj najlacnejšia a najvýhodnejšia? Podľa porovnávača áno. Ale ten tam nepridá do porovnania parfumériu typu parfumylacno. Pretože teoreitcky predáva úplne iné parfumy. Ale prakticky?

 

Na parfumylacno.sk sa riadia heslom Plaťme za vôňu neplaťme za značku. Takže je pri parfumoch uvedaná ako značka FM Group a nie Bvlgari ani žiadná iná. Takže logicky teda tieto parfumy nepridá do porovnania s parfumami Bvlgari. To však ale neznamená, že tieto parfumy nie sú v rovnakej, príbuznej alebo podobnej vôní. Viac si môžete o parfumoch FM Group prečítať po kliknutí na predchádzajúci link.

Parfémy FM Group alebo elnino.sk
 

Hodnotenie

Parfuméria Elnino alebo parfumylacno.sk?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma