Parfuméria Parfumair a jej hodnotenie

Parfuméria Parfumair a jej hodnotenie

Pozrite si komplexné hodnotenie parfumérie Parfumair

26.06.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Patríte tiež k ľuďom, ktorí aj pri nákupe parfumov radi ušetria? Namiesto behania po letiskách a Duty Free zónach uprednostňujete rýchlejšie, priamočiarejšie a pohodlnejšie riešenia? Napríklad nákup alternatívnych parfumov? Nuž aj toto je jedna z možných a celkom výhodných ciest.

 

Poznáte parfumériu ParfumAirSk?

 

Ak Vás zaujímajú alternatívne parfumy, možno ste sa už stretli aj s internetovou parfumériou Parfumair.sk. Pozrite si detialné, podrobné a kompletne komplexné hodnotenie tohto eshopu na webe ParfumyLacnoSk. Prečítajte si toto hodnotenie kliknutím na predchádzajúci odkaz s názvom Parfumair.

 

 

Aké parfumy predáva?

 

V tejto parfumérii - rovnako ako v iných podobných parfumériách s takýmto druhom parfumov - si môžete kúpiť imitované parfumy známych značkových (a drahých) značiek oveľa lacnejšie. Cena parfumov v tejto parfumérii je prekvapujúco nízka = už 7,00 Eur za 100 ml toaletnú vodu. Viac si však prečítajte v predchádzajúcom odkaze.

 

Aké značky parfumov alternatívnych parfumov môžeme čakať?

 

V tejto online parfumérii môžete nájsť napríklad parfumy podobne ako aj v FM Group, napr. parfum ako Diesel Only The Brave. Cena tohto parfumu sa pohybuje okolo 36 Eur za 100 ml parfumovanú vodu. Išlo však o príklad parfumu FM z parfumylacno. originálny parfum stojí aj dva či trikrát viac a aj to vo verzii s nižším obsahom vonných esencií (ak vezmeme do úvahy rovnaký objem)

 

Veľmi obľúbeným je takisto aj dámsky parfum či dámsk parfumovaná voda Escada Moon Sparkle.

 

Pre viac informácii nás kedykoľvek kontaktujte alebo hľadajte viac informácii priamo na ParfumyLacno sk.

Hodnotenie

Parfuméria Parfumair a jej hodnotenie
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma