Peniaze online a zľavy - trochu inak...

Ušetrite tam, kde môžete

04.11.2017 | Ako si zarobiť peniaze | www.akosizarobitpeniaze.sk

Ako si zarobiť peniaze? To je štandardná otázka každého z nás, ktorý bojuje s každodennými finančnými starosťami, ale aj chce splniť svoje sny. Moja stránka Vás prevedie týmto malým veľkým svetom a ukáže Vám možnosti Práce v domácom prostredí, ale aj Homeoffice, či zliav, ktoré nám uľahčujú život. Predstavím Vám však pre niektorých i iné formy ako je Mystery shopping, či Cashback systémy, alebo aj možnosti v zmysle Komparzu do relácii.

 

Prostredníctvom sekcie Práca na doma Vás uvediem do sveta vypĺňania dotazníkov za peniaze, ktoré sú mnohým známe, či už spomínaného mystery shoppingu. Ja osobne mám rád aj dotazníky MnForce, kde si zbierate body a z vybraných ponúkaných obchodov si zameníte kupóny /5, 10, 20 €/ za tovar, prípadne za peniaze. Ja túto možnosť využívam hlavne okolo Vianoc, alebo sviatkov niektorého z členov rodiny. Taktiež aj iné, ktoré ponúkajú za vyplnenie dotazníka minimálne sumy a neskôr aj preposlanie na elektronické peňaženky ako je Paypal, alebo Skrill. Týmto elegantným možnostiam sa v budúcnosti tiež budeme venovať v širšom spektre i pre začiatočníkov.

            Keďže dnes mnoho ľudí tzv. „fičí“ na Aliexpresse, či Wish aplikácii, či podobných stránkach taktiež uvítate i možnosť ešte viac ušetriť a prostredníctvom cashback stránok, kde sa Vám z nákupu na e-shope pripočítajú do tohto systému peniaze, ktoré sa dajú preposlať na Váš účet. Je to taktiež výborný systém, ktorý Vám uľahčí nákupy a odľahčí rodinný rozpočet.

            Taktiež sa na týchto stránkach dočítate o iných možnostiach privyrobenia si ako je napríklad jazda autom, alebo prenajímanie bytu, či doučovanie. Taktiež v jednotlivých mestách je možnosť privyrobenia si od jednotlivých upratovacích prác, až po doučovanie, či opatrovanie detí. Aj týmto jednotlivým oblastiam sa budem konštruktívne venovať.

            Taktiež sa venujem aj práci mimo domu ako je napríklad komparz do jednotlivých relácii, alebo aj workshopov.

            Táto stránka okrem práce na doma a aj práce mimo domu však ponúka aj priamo zľavové kupóny, ktoré Vám pomôžu pri jednotlivých nákupoch, či radostiach. Či už ide o zľavu do TPD, Booking, Gymbeam, Footshop, Zoot alebo Asko nábytok alebo zľavový kupón Okay.

            Pre jednotlivcov, ktorí sa chcú stať „online podnikateľmi“ na TOP úrovni mám aj jednotlivé tipy na zvýšenie návštevnosti stránky, alebo aj tipy na jednotlivé stránky pre mamičky, či samotné firmy. 

Hodnotenie

Peniaze online a zľavy - trochu inak...
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma