Penzión Veverica–príjemné ubytovanie počas dovolenky na Liptove

Penzión Veverica–príjemné ubytovanie počas dovolenky na Liptove

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

30.05.2016 | Sz3, s. r. o.

Liptov vďaka svojej prírode a kultúrnym pamiatkam patrí medzi najvyhľadávanejšie turistické oblasti. Známy je svojráznou architektúrou, folklórom a tradičnou liptovskou kuchyňou. Ak sa v blízkom období chystáte prebádať krásy tohto kraja, určite by ste nemali vynechať ani ubytovanie Liptovský Mikuláš, Penzión Veverica.

 

Penzión Veverica nájdete na hlavnom turistickom ťahu medzi Liptovským Mikulášom a Jasnou. Lokalita poskytuje návštevníkom ideálne podmienky na aktívny oddych v každom ročnom období. V blízkosti môžete navštíviť vápencovú Demänovskú jaskyňu Slobody, Demänovskú ľadovú jaskyňu, či adrenalínový park Tarzania. Na skok je to aj k najznámejším slovenským aquaparkom Tatralandia a Thermalpark Bešeňová, či k vodnej nádrži Liptovská Mara.

 

Penzión Veverica poskytuje príjemné ubytovanie, v celom objekte je možnosť pripojiť sa na bezplatný WiFi internet. Súčasťou niektorých izieb sú balkóny, z ktorých je prekrásny výhľad na scenériu liptovských kopcov.

 

Pre hostí je k dizpozícii spoločná kuchyňa a jedálenský kút, spoločenská miestnosť s jedálňou, biliardom a krbom, kde sa dá príjemne tráviť čas najmä v sychravom počasí v kruhu svojej rodiny, či priateľov.

 

V letnom období je po túre možné stráviť príjemný podvečer vo vonkajšom altánku a ugrilovať si chutnú večeru. S grilovaním radi pomôžu aj majitelia. Drobce sa môžu vyšantiť aj v detskom kútiku, na hojdačke, trampolíne a pieskovisku. Pre veľkých pokytnú zábavu jedinečné ruské kolky a obrie šachy.

 

Penzión Veverica - to je oddych, pohodová atmosféra, čistota a starostlivosť o hostí. Ubytovanie je ideálne aj pre rodiny s deťmi. Tak neváhajte, objavte túto oázu pokoja a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku! Do skorého videnia.

 

Penzión Veverica nájdete aj na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou.

Hodnotenie

Penzión Veverica–príjemné ubytovanie počas dovolenky na Liptove
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma