Placebo efekt, marketing alebo skutočne fungujú?

Placebo efekt, marketing alebo skutočne fungujú?

Máte skúsenosť s feromónovými parfémami?

16.06.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Skutočne feromónové parfémy fungujú alebo ide len o nejaký placebo efekt,? Alebo len prázdny marketing na oblbnutie? Alebo sa môže stať, že by tieto parfumy skutočne fungovali?

 

Prečítajte si o tom viac na našej stránke kliknutím na predchádzajúci odkaz. Na túto tému sme sa viackrát detailne zamerali a výsledky sme spísali v spomínanom rozsiahlom článku. V každom prípade najdôležitejší je vždy náš zámer prečo niečo robíme.

Všetko je takisto len pomôckou.

Ak sa niekto rozhodne použiť dané parfumy na to, aby niekoho iného zmanipuloval či inak "zneužil či využil", je to všetko na jeho zodpovednosti a musí počítať aj s prípadnými následkami.

 

Ak však niekto použije parfum len ako nevinnú pomôcku na zvýšenie sebavedomia, aby sa sám lepšie cítil je to určite rozdiel. A vtedy možno parfum zaúčinkuje aj najlepšie. Prečítajte si viac o tom aku ušetriť nákupom alternatívnych parfumoch - mimochodom tie najobľúbenejšie z nich sú práve s feromónmi.

 

No nielen feromónové parfumy patria medzi tie najzaujímavejšie. Medzi top favoritov rozhodne patrí aj dámsky parfum Giorgio Armani Si.

Hodnotenie

Placebo efekt, marketing alebo skutočne fungujú?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma