Plánujete navrhnúť a zariadiť Váš interiér?

Plánujete navrhnúť a zariadiť Váš interiér?

Zariaďovanie interiéru si treba dôkladne premyslieť!

22.06.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Zariaďovanie interiéru v rodinnom dome, či  holobyte si vyžaduje nemalé financie. Je to však dlhodobá investícia, ktorá sa vie vrátiť v podobe kvalitného bývania. Každý z nás má iné nároky na bývanie a od toho závisí aj výber samotného nábytku do interiéru.

 

Najdôležitejším krokom pri riešení vášho interiéru je osloviť architekta, ktorý vie pre vás pripraviť architektonický koncept interiéru. Architekt by mal poznať váš životný štýl a vkus, aby sa mu ľahšie celý koncept pripravoval.

 

Vnútorné prostredie interiéru vplýva na náš život, na prežívanie spoločných zážitkov s našimi najbližšími a vytvára atmosféru nášho bývania. Malo by byť miestom, kde načerpáme nové sily a cítili sa komfortne.

 

Pri zariaďovaní interiéru je veľmi dôležité dispozičné riešenie, ktoré je podmienené počtom obyvateľov a ich životným štýlom. Bolo by dobré hľadať spôsob, ako využiť aj menej priaznivé podmienky interiéru vo svoj prospech a premeniť tak aj nevýhody vo výhodu. Rozloženie jednotlivých miestností a ich nadväzovanie by malo byť logické. Správna dispozícia delí interiér domu na súkromnú a spoločenskú časť, teda dennú a nočnú zónu. Každý člen domácnosti by mal mať svoj osobný priestor.

 

Jedným z najpôsobivejším prvkom vplývajúcich na naše emočné správanie sú farby v interiéri. Farby podvedome vplývajú na naše prežívanie, ovplyvňujú nálady ako i aktuálny stav. Každý človek má vlastné spektrum preferovaných farieb. Do interiéru si vyberáme farby, ktoré podvedome spájame s príjemnými pocitmi či zážitkami. Farby dokážu priestor opticky zväčšiť, zmenšiť, osvetliť alebo zútulniť.

 

Konečný výsledok interiéru by mal byť zariadený tak, aby sa v ňom obyvatelia cítili dobre a pritom by priestor vyhovoval ich predstavám o živote.

 

Naša spoločnosť Solidis, s.r.o. sa snaží uspokojiť v čo najväčšej miere každého nášho zákazníka v rámci navrhnutia, ako i samotnej realizácie interiéru. Návrh a realizáciu interiéru vyriešime ako celok cez našich architektov, výrobu nábytku, až po finálnu montáž.

 

Hodnotenie

Plánujete navrhnúť a zariadiť Váš interiér?
Hodnotenie 4.43 z 5
Počet hlasov 7
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma