Plavky 2015 - ide nová sezóna

Plavky 2015 - ide nová sezóna

Leto sa blíži

07.04.2015 | LaVida Trade s.r.o. | www.stardana.sk

Prichádzajú letné dni a slnko sa na nás začína usmievať. Tešíme sa na kúpanie pri jazere, na kúpalisku alebo pri mori. Väčšina z nás ale rieši problém nejakého kila navyše, ktoré bude v plavkách zavadzať. Takže čo s tým?  Hľadáme najrôznejšie diéty, kupujeme nízkotučné jogurty, miesto čokolády si dáme radšej jablko, a to všetko len preto, aby sme v lete mohli ukázať čo najviac “pokožky“. Aj Vy už riešite kde a ako zohnať nový model plaviek?  Je to namáhavé, pochodiť viaceré nákupné centrá a obchody, dlhé hodiny skúšať v kabínkach pri umelom osvetlení, ktoré často skresľuje výsledok. Prezeráte výklady obchodov, potom sa rozhodnete brázdiť webový priestor a rôzne webstránky s plavkami s jediným cieľom, nájsť si na túto letnú sezónu tie najkrajšie, s najlepším strihom a čo najmodernejšie.

 

www.stardana.sk je jedným z mnohých E-shopov, ktoré ponúkajú svoj tovar tým, ktorí uprednostňujú pohodlný nákup z domu. Na stardane nájdete pomerne veľký výber tých najkrajších a najmodernejších plaviek. Zdá sa vám, že si neviete vybrať? Neviete, ktoré Vám najlepšie sadnú, alebo aká farba vám pristane? Každá žena je iná, jedinečná. A preto aj každej žene pristane iný model plaviek. Najdôležitejšie je, aby sa Vám plavky páčili, a ak máte dokonalú postavu, tak by to mohlo byť aj jediné kritérium pri ich výbere. Ale čo v prípade, že nejaké tie nedostatky sa aj napriek dlhým hodinám v posilňovni nájdu? Chceme vám ponúknuť pár tipov ako si vybrať plavky, ktoré sa najlepšie hodia k vašej postave.

 

Prvá rada znie: zabudnite na svoje nedostatky a sústreďte sa na svoje prednosti. Snažte sa ich vyzdvihnúť a Vaše nedostatky sa budú razom javiť menšie. Ak máte napríklad väčšie bruško, zvoľte plavky radšej tmavšej farby s vyšším nohavičkovým strihom, ktorý bruško opticky zmenší. Širšie boky schováte za jednodielne plavky, naopak útle boky zvýrazníte zdobením, rôznymi volánikmi či mašľami v okolí bokov. Pomocou volánikov, vrstvenia a riasenia môžete taktiež zväčšiť menšie prsia. Naopak väčšie prsia budú neodolateľné v podprsenke s kosticou a širšími ramienkami. Ak máte väčší zadoček, vôbec sa tým netrápte, a kúpte si plavky, aké len chcete, veď taká Jennifer Lopez alebo Kim Kardashian majú tiež riadne „pozadie“. Podľa toho či radšej plávate, alebo skôr chytáte bronz na slniečku si u nás môžete vybrať rôzne druhy plaviek. Jednodielne, dvojdielne, s ramienkami, či bez... 

 

Ďalšou dôležitou vecou pri výbere plaviek je farba. Je samozrejmé, že každá z nás najlepšie pozná, ktorá farba a vzor sa jej hodia najlepšie a v ktorej farbe sa cíti dobre. Je tu ale niekoľko všeobecných rád, pre tie z vás, ktoré svoju obľúbenú farbu ešte nemajú alebo sa jednoducho nevedia pre tú najlepšiu rozhodnúť. K pokožke svetlej farby sa najlepšie hodí modrá, zelená či fialová, naopak tmavšej pleti viac pristanú farby v odtieňoch ružovej, červenej alebo oranžovej. 

 

Napadlo vás niekedy, ako sme sa vlastne k takýmto krásnym dvojdielnym plavkám dostali? Kedysi predsa ženy nesmeli ukazovať ani členky a kúpať sa do vody chodili v šatách, ktoré mali dlhé rukávy a siahali až po zem. V takých šatách sa plávať určite nedalo. História plaviek sa preto začína písať až v roku 1906 na Letných olympijských hrách v Aténach. Síce boli plávacie dresy veľmi prísne posudzované, stále museli zahaľovať ruky, nohy a ramená, ale aspoň sa v nich už dalo ako tak plávať. Postupom času sa plavky začínajú skracovať/ zmenšovať, až v roku 1946 na scénu prichádzajú konečne dvojdielne plavky, zvané bikiny.    

Plavky s volánikmi modré
Plavky pásikavé

Hodnotenie

Plavky 2015 - ide nová sezóna
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma