Podomácky uvarené pivo nikdy nechutilo lepšie

Podomácky uvarené pivo nikdy nechutilo lepšie

Patríte medzi milovníkov piva? Radi si po náročnom dni doprajete pohár tejto lahodnej horkej tekutiny?

26.04.2018 | Hi Promotion s.r.o. | www.electronic-star.sk

Podomácky uvarené pivo nikdy nechutilo lepšie

Patríte medzi milovníkov piva? Radi si po náročnom dni doprajete pohár tejto lahodnej horkej tekutiny? Ak hľadáte nový koníček na leto, práve ste ho našli. Vďaka novým vymoženostiam si môžete pivo vyrobiť aj bez pomoci v pohodlí vášho domova.

Ako varenie piva funguje?

Domáce varenie piva nikdy nebolo jednoduchšie. Sladinový kotol Klarstein Mundshenk je skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených sladovníkov. Nezáleží na tom, či uprednostňujete svetlé alebo tmavé pivo, pšeničné alebo plzenské, s kotlom z ušľachtilej ocele vyrobíte až 30 litrov, na ktorých si pochutnáte nielen vy, ale aj vaši priatelia a rodina.

Nemusíte si robiť ťažkú hlavu ani s nastavovaním. Celý proces môžete prenechať automatickému ovládaniu. Pokiaľ máte radi veci pod kontrolou, pomocou LCD displeja manuálne nastavíte teplotu, čas varenia a výkon. A výroba piva sa môže začať!

V kotle je zabudované 2500-wattové výhrevné teleso, ktorá privedie slad do varu a kotol takmer okamžite dosiahne nastavenú teplotu. Ukazovateľ vám navyše presne prezradí, v akom stave sa vaše pivo nachádza, a ako pokročila jeho výroba.

Nesklame vás ani rozsah príslušenstva

Dostupné obehové čerpadlo vám uľahčí miešanie sladu. S chladiacou špirálou zas uvarené pivo v relatívne krátkom čase vychladne. Zariadenie je vyrobené z ušľachtilej ocele, preto sa kovovej chuti, ktorá by sa nedopatrením do piva dostala, nemusíte obávať. Určite vás poteší aj správa, že zariadenie na varenie piva poľahky a bez najmenších problémov vyčistíte.

Zaobstarajte si ku kotlu aj výčapné zariadenie, s ktorým budete podávať vždy správne vychladené pivo. O to sa postará termoelektrický chladiaci systém. Ten pivo vychladí podľa potrieb na 2 až 12 °C.

Spravte si z domáceho varenia piva zábavu. Vyhraďte si na svoje nové hobby miesto v dome, ktoré bude patriť len vám. Zariaďte si ho kvalitným rádiom s CD prehrávačom, ktoré premení obyčajné počúvanie hudby na zábavu a spríjemní vám celý proces výroby.

 

Hodnotenie

Podomácky uvarené pivo nikdy nechutilo lepšie
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma