Pomôžte si s asistentmi do domácnosti

Pomôžte si s asistentmi do domácnosti

Už vás nebaví prísť domov po práci, kde vás čakajú ďalšie úlohy v podobe domácich prác?

25.06.2018 | Hi Promotion s.r.o. | www.toprobot.sk

Pomôžte si s asistentmi do domácnosti

Už vás nebaví prísť domov po práci, kde vás čakajú ďalšie úlohy v podobe domácich prác? Chceli by ste si radšej vychutnať voľný čas s priateľmi, rodinou alebo novým číslom vášho obľúbeného mesačníka? Aj v tomto prípade sa vám ponúka riešenie v podobe robotických pomocníkov do domácnosti.

Dajte zbohom bežnému vysávaniu

robotickým vysávačom do domácnosti si už viac nebudete musieť robiť starosti s vysávaním. Povysáva totiž byt či dom za vás. Koberce, podlahy, prakticky všetky povrchy, kam len dočiahne. Skvelou správou je aj to, že sa vďaka svojej výške dostane aj pod nábytok, kde sa vy s klasickým vysávačom nedostanete. Robotické vysávače sú ďalej vybavené senzormi, ktoré bránia ich pádu zo schodov, iných vyvýšených miest alebo nárazov do nábytku. Niektoré z vysávačov sú vybavené aj mopom, podlahu teda po vysávaní aj vyčistia.

Pokosený trávnik bez námahy

Spolu s príchodom leta vám pripadnú ďalšie povinnosti v podobe prác okolo domu. Udržiavať trávnik v dokonalom stave si často vyžaduje nielen veľa energie, ale aj času. Robotická kosačka však všetky problémy vyrieši za vás. Pokosí rozlohovo malé aj veľké pozemky, nerobí jej problém ani svah a v prípade potreby dobitia baterky sa sama od seba vráti do základne, kde sa nabije a kosenie môže pokračovať.

Stále čistý bazén

Máte doma bazén, v ktorom sa radi počas horúcich slnečných dní osviežujete? Bazén okrem pôžitkov však prináša aj starosti s jeho čistením. Okrem klasického chemického čistenia a zbierania rôznych nečistôt je bazén nutné aj vysávať. Bazénový robotický vysávač je dokonalým pomocníkom, ktorý steny bazéna povysáva za vás a vy si tak budete môcť naplno užívať voľné chvíle.

Staňte sa aj vy modernou domácnosťou a zadovážte si robotických pomocníkov, vďaka ktorým sa váš plne nabitý program zmení na relax.

 

Hodnotenie

Pomôžte si s asistentmi do domácnosti
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma