Portál Prenajom24.sk

Portál Prenajom24.sk

Inzertný portál, kde si môžete prenajať, lebo požičať všetko čo potrebujete.

27.12.2016 | 701studio | www.prenajom24.sk

Pre koho je portál Prenajom24.sk určený? 

 

Prvou skupinou sú ľudia alebo firmy, ktorí si potrebujú prenajať na určíté obdobie auto, oblečenie, nehnuteľnosť, rôzne atrakcie, reklamné plochy alebo služby. Výhoda je, že nemusia hneď danú vec kupovať a tým šetria náklady. Je podľa nás veľmi výhodné, že platíte len vtedy, keď potrebujete využiť hodnotu produktu alebo služby.

 

Druhú skupinu tvoria tí, ktorí tieto služby alebo veci prenajímajú. Pre tých čo to robia profesionálne resp. je to podstata ich podnikania, vytvárame platformu so všetkými potrebnými funkciami na to, aby mohli ponúkať svoje produkty a služby efektívne a boli ľahko dohľadateľní.

 

Ďalšiu podskupinu tvoria tí, ktorí prenajímajú niečo príležitostne. Napríklad vlastnia auto a používajú ho 3 dni v týždni. Na zvyšný čas ho môžu prenajať a tak čiastočne (niekedy aj úplne) získať naspäť hodnotu, ktorú zaň zaplatili a prípadne pokryť aj náklady na jeho prevádzku. Týmto spôsobom sa dá ponúkať takmer čokoľvek - celá nehnuteľnosť, izba v dome/ byte, pivnica, stavebné stroje, miešačky, vŕtačky, ručné náradie, športové potreby, elektronika, atď. Inšpirovať sa môžete ponukou na portáli Prenajom24.sk

Prenajať, požičať, alebo zdielať.
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma