Poschodové postele alebo dva je viac ako jeden

Poschodové postele alebo dva je viac ako jeden

Super poschodovky

29.10.2017 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.poschodovky.sk

Poschodová posteľ je v mnohých prípadoch praktickým a nápomocným kusom nábytku. Predovšetkým preto, že je určená pre dve osoby a tak šetrí kopec miesta. Takisto v priestore vytvorí dominantný prvok, ktorý okamžite zaujme vaše deti. Samozrejme, dnešné poschodové postele vytvárajú na trhu komplexnú kategóriu. Špecifické tvary, farebné kombinácie či rôzne materiály. Všetky tieto varianty podporia vašu fantáziu a z detskej izby vašich ratolestí môžete vytvoriť štýlový a komfortný priestor.

Dva v jednom

Poschodové postele pre deti sú v skutku praktickým pomocníkom. Šetrenie priestoru, ale rovnako tak aj šetrenie z hľadiska ekonomického privíta určite množstvo rodičov. Najväčšou výhodou je samozrejme praktické riešenie v priestore. V druhom rade je poschodová posteľ pre vaše deti akýmsi „útočiskom.“

Kvalita a materiál

Ponuka dnešných poschodových postelí je v skutku široká a na trhu nájdete desiatky výrobcov, ktorí vám ponúknu bohatý výber. Rozhodujúca by však určite mala byť kvalita. Poschodové postele sú najčastejšie drevené, prípadne kovové.

Kovové poschodové postele možno majú výhodu v jednoduchšej konštrukcii a vyššej nosnosti. Veď poschodové kovové postele využíva od nepamäti aj množstvo vojenských či nemocenských útvarov, čo značí ich vysokú odolnosť. Nevýhodou je však ich tvrdosť a opotrebením vznikajúca nestabilita, ktorá spôsobuje vŕzganie či hojdanie a to si v detskej izbe zrejme neželáme.

Drevené poschodové postele majú na vrch v kvalite konštrukcie a takisto v samotnom dizajne. Konštrukcia je istená skrutkami do dreva. Pochopiteľne, aj v tomto prípade rozlišujeme kvalitatívne znaky. Obyčajná drevotrieska neponúkne takú kvalitu a pohodlie, ako masívne drevo borovice, jelše či buku. Platí, že drevené postele by sa nemali opätovne rozkladať.

Praktická a štýlová

Samozrejme, klasické lôžka nejdeme dávať do úzadia, no zrejme sa zhodneme, že v prípade detskej izby sú poschodové postele nielen praktické, ale rovnako tak sú aj štýlové a vytvárajú fantastický interiérový doplnok. Z praktického hľadiska by poschodovej posteli nemal chýbať úložný priestor, kvalitný rošt, pevný rebrík a takisto aj zábrany na hornej strane postele. Aj takéto prvky určujú kvalitu a praktické využitie detskej poschodovej postele.

Poschodová posteľ z masívu Buku Oliver 200x90
Detská poschodová posteľ Paula 180x80

Hodnotenie

Poschodové postele alebo dva je viac ako jeden
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma