Posielate balíčky poštou?

Posielate balíčky poštou?

Stavte na kvalitné poštové obaly.

04.03.2014 | G.N.P. | www.paketo.sk

Každý z nás niekedy niečo posielal poštou. Darček, kus odevu, cédečko. Denne niekto niečo predáva a posiela. Či už sa jedná o jednotlivca, ktorý sa zbavuje starších alebo nepotrebných vecí alebo zásielkové obchody a e-shopy. Všetky spomínané druhy tovarov potrebujú byť zabalené bezpečne a starostlivo, aby sa pri prevoze nepoškodili. V dnešnej dobe stále rastie počet e-shopov a zákazníkov nakupujúcich cez internet. Všetky tieto transakcie vytvárajú rozmanité tovary, o ktoré sa treba postarať, aby dorazili k zákazníkovi v poriadku. Obzvlášť, pokiaľ zasielate krehké produkty.

 

Poštová obálka alebo zásielková krabica?

 

Vždy záleží na charaktere tovarov. Pokiaľ posielate napríklad textilné výrobky, ktoré nie sú náchylné na rozbitie, postačí Vám bublinková obálka alebo obálka plastová? Obe zaručia nepriehľadnosť, naviac plastová obálka je odolná voči UV žiareniu.  Takže sa pri dlhšej ceste nenarušia farby. Zatvárajú sa jednoducho a bezpečne pomocou samolepiaceho prúžau. Otvorenie bez poškodenia už nie je možné.

Pri posielaní bižutérie sa Vám určite oplatí použiť bublinkové vrecká. Ostatné balenie už závisí na ďalších aspektoch. Pre viacero produktov bižutérie sú určite vhodné papierové poštové krabičky. Pokiaľ posielate len jedny náušnice, bublinkové vrecko skvele doplní kartónová obalka. Kartónové obálky sú tiež vhodné na zasielanie CD, DVD, knižiek, alebo rôznych dokumentov. Sú skonštruované tak, aby nedošlo k ich poškodeniu prelomením. Na výber je v ponuke niekoľko druhov rozmerov. Opäť disponujú veľmi jednoduchým samolepiacim uzáverom a veľmi jednoduchým otváraním pomocou trhacej pásky.

Pri rozposielaní väčších predmetov, súčiastok alebo krehkých tovarov určite oceníte praktickosť a pevnosť poštových krabíc. Na e-shope s obalovými materiálmi Paketo.cz si môžete vybrať hneď z niekoľkých verzií poštových krabičiek. Napríklad balíček vizitiek zabalíte do minikrabičky. Na výber sú krabičky biele aj hnedé, vysoké i nízke. Väčšinou sú vybavené uzamýkaním na vrchnáku. Veľmi jednoducho sa skladajú, sú praktické a havne ľahké. Nájdete tu aj krabičky, ktoré sú priamo určené na vhodenie do domových a poštových schránok! Nemusíte tovar menších rozmerov odosielať ako balík, ale môžete ho poslať ako dopis. Takže navyše ušetríte! No nie je to skvelé?

 

Tubus ako spoľahlivá ochrana

 

Aj pre netypicky dlhé tovary, akými môžu byť fotografie, plagáty, dokumentácia, mapy alebo rôzne druhy svetelných žiariviek a pod. môžete využiť ochranu kartonovým obalom, lacno a jednoducho. Stačí ich zatvoriť do papierového tubusu, poprípade zafixovať bublinkovou fóliou. Fólia tlmí nárazy a zafixuje predmet vovnútri tubusu.

Kartónové tubusy zoženiete okrúhle i štvorhranné. S otváraním z boku alebo po celej ich dĺžke. Záleží len na Vás, akú variantu tejto lacnej a bezpečnej ochrany zvolíte.

 

Nakupujte poštové obaly lacno a prakticky. Zaiste sa Vám to oplatí.

 

plastové obálky
poštová krabica
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma