Potrebujete navrhnúť, zriadiť alebo prestavať vašu kúpeľňu?

Potrebujete navrhnúť, zriadiť alebo prestavať vašu kúpeľňu?

Hľadáte skúseného a zároveň zodpovedného partnera pri realizácii?

06.05.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

V prípade, že máte v pláne od samotného návrhu zriadiť, či prestavať kúpeľňu v byte alebo v rodinnom dome, sme tu pre vás. Naša spoločnosť Solidis, s.r.o. ponúka služby aj v oblasti prestavby, či zriadenia novej kúpeľne, ako i dodávky a montáže zariadenia – kúpeľňového nábytku a sanity.

 

Prestavba kúpeľne

Ak sa chystáte zrealizovať zriadenie novej kúpeľne alebo prestavbu vašej starej kúpeľne, dajte si poradiť nami. Spolupracujem s renomovanými kúpeľňovými štúdiami, ktoré nám vedia spracovať vaše predstavy, resp. požiadavky o kúpeľni a poskytnúť vizuálny výstup /3D návrh/ vašej vysnívanej kúpeľne.

 

Taktiež zabezpečíme realizačné práce v spojitosti s prestavbou  alebo zriadením novej kúpeľne, nakoľko kooperujeme s externými spolupracovníkmi a montážnymi skupinami v tomto odvetví.

 

Zohľadnenie požiadaviek pred samotnou realizáciou

Skôr ako začnete s prestavbou kúpeľne, mali by ste zohľadniť estetické, ergonomické i funkčné požiadavky, aby nový priestor prinášal všetkým členom rodiny príjemné chvíle. Kúpeľňový priestor by mal vyhovovať z estetického, ako i funkčného hľadiska.

 

Máme za sebou už niekoľko realizácií kúpeľní, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi vám poradíme a zrealizujem kúpeľňu podľa vašich predstáv!

 

 

Trendová kúpeľňa v čiernobielom prevedení.
 

Hodnotenie

Potrebujete navrhnúť, zriadiť alebo prestavať vašu kúpeľňu?
Hodnotenie 4.43 z 5
Počet hlasov 7
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma