Potrebujete navrhnúť, zrealizovať kuchyňu podľa Vašich predstáv?

Potrebujete navrhnúť, zrealizovať kuchyňu podľa Vašich predstáv?

Realizujeme dizajnové a moderné kuchyne.

28.05.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Premýšľate o novej kuchyni a potrebuje poradiť, navrhnúť a zrealizovať Vašu kuchyňu?

 

Naša spoločnosť Solidis, s.r.o. vie navrhnúť aj zrealizovať kuchyňu na mieru podľa predstáv klienta.

 

Kuchyňa je miesto, ktoré je jadrom domácnosti, miestom, kde trávime veľa času, kde sa rodina stretáva pri jednom stole. Preto sa určite vyplatí nepodceniť prípravu 3D grafického návrhu kuchyne, ako aj radu v rámci výberu materiálu, z ktorého by mala byť vyrobená, aby ste sa v nej aj po rokoch cítili príjemne a komfortne. Každý materiál, z ktorého sa kuchyňa vyrába má svoje špecifiká, výhody a nevýhody.

 

Kuchyne na mieru  však musia zodpovedať nielen možnostiam priestoru, ale v neposlednom rade aj požiadavkám zákazníka a radám odborníkov. Ako sa vraví, všetko so všetkým súvisí, takže je naozaj dôležité zvoliť nielen správne miesto chladničky, umývačky riadu, domácich spotrebičov, ale predovšetkým kuchynské linky a ich montáž musia byť prispôsobené prostrediu a komfortu používateľa.

 

Ako pri každom priestore k zariadeniu, aj pri kuchyni je potrebné predovšetkým myslieť na to, kto bude kuchyňu najviac používať. Preto je dôležité kuchynskú linku, ako i skrinky zariadiť na mieru podľa vkusu, ale aj výšky používateľa. Rozmiestnenie spotrebičov musí byť rovnako premyslené tak, aby bol v kuchyni dostatok priestoru na varenie, stolovanie ale i zábavu.

 

Záleží nám na tom ako sa budete cítiť vo Vašej novej kuchyni, preto neváhajte a oslovte našu spoločnosť Solidis, ktorá Vám umožní s dôrazom na detail, ako i estetické plánovanie zrealizovať 3D grafický návrh, i samotnú realizáciu novej kuchyne! 

 

Hodnotenie

Potrebujete navrhnúť, zrealizovať kuchyňu podľa Vašich predstáv?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma