Potulky našimi veľhorami

Potulky našimi veľhorami

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie vo Vysokých Tatrách

02.06.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Najmenšie najkrajšie veľhory sveta? Mnohí cestujú za čerstvým vzduchom a krásnou prírodou práve do Vysokých Tatier. Sú ideálna voľba pre milovníkov aktívneho oddychu a hlavne turistov. Od Ždiaru cez Starý Smokovec, Starú Lesnú až po Sivý vrch, stále je na čo pozerať.

 

Najkrajším turistickým centrom Vysokých Tatier je Tatranská Lomnica. Nenechajte si ujsť jazdu lanovkou, prekonajte výškový rozdiel 1700 metrov a pozrite sa zhora na krásy prírody. Prevezte sa na futuristickej kolobežke bountainboard a na oddych si vyberte ubytovanie Tatranská Lomnica, Hotel SOREA Urán alebo Hotel SOREA Titris.

 

Navštívte goralskú obec Ždiar, nachádza sa medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Unikátna je svojimi tradíciami, kultúrou, folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier. Očarujúce sú v každom ročnom období. Vyberte si ubytovanie Ždiar, napríklad Penzión Winter & Summer či Chaty Mountain Resort, kde dokonale zrelaxujete a naberiete druhý dych na ďalšiu túru.

 

Prevezte sa najvyššie položenou železnicou na Slovensku z Tatranskej Štrby až do najvyššie položenej tatranskej osady –Štrbské Pleso. Vyskúšajte 130 ročnú tradíciu, za ktorou chodia turisti z celého sveta – člnkovanie na jazere Štrbského plesa. Unavených turistov čaká ubytovanie Štrbské Pleso.

 

Mnohé ubytovacie zariadenia ponúkajú ubytovanie vo Vysokých Tatrách s wellness pobytovými balíkmi a rôznymi zľavami. Stačí si vybrať a prísť na vlastné oči objaviť krásy, ktoré ponúkajú najmenšie veľhory na svete. 

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku vo Vysokých Tatrách.

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma