Poznáte rakúske čistiace prostriedky HG?

Poznáte rakúske čistiace prostriedky HG?

Pozrite sa, čo s nimi dokážete v domácnosti ...

25.06.2018 | TEXTO s.r.o. | www.myaustria.sk

O čistiacich prostriedkoch do domácnosti sa popísalo mnoho článkov. Sú nespornými pomocníkmi pri udržiavaní čistoty domova i jeho okolia a uľahčujú predovšetkým prácu každej gazdinky, či majiteľa domu. V súčasnosti je na trhu množstvo značiek čistiacich prostriedkov a vybrať si z nich je niekedy ťažký oriešok. Urobili sme prácu za vás a posvietili sme si na rakúske čistiace prostriedky HG. Predstavíme vám niektoré z nich a pozrieme sa spolu na to, čo s nimi v domácnosti dokážete i ako vám uľahčia prácu.

 

Na úvod pár slov o spoločnosti HG

 

Spoločnosť HG je holandskou spoločnosťou, ktorá vyrába viac ako 300 rôznych výrobkov pre domácnosť. Skratka HG je odvodená od mena švédskeho obchodníka Hakana Gipa, ktorý začiatkom 60. rokov ponúkal vysokokvalitné čistiace prostriedky HG určené pre bazény. Postupom rokov firma HG rozšírila svoj sortiment výrobkov aj na široký spotrebiteľský trh. Pod značkou HG teda nájdete rôzne čistiace prostriedky určené na čistenie a údržbu v domácnosti.

 

HG čističe do kuchyne

 

Denno-denné používanie kuchyne a pravidelné varenie v nej si vyžaduje aj každodenné čistenie. Nie je dobré to podceniť, pretože každá nečistota, ktorá nie je okamžite odstránená sa horšie čistí a preto čistenie kuchyne neberte na ľahkú váhu. Medzi najviac znečistené časti kuchyne patrí rúra na pečenie a samozrejme varná doska. HG čistič varnej dosky odstraňuje odolávajúce zapečené zvyšky po varení a zároveň je dodáva ochranný lesk, ktorý ju chráni proti znečisteniu.

 

Medzi čistiacimi prostriedkami sú rôzne HG čističe na kuchynskú linku, mikrovlnnú rúru, chladničku, grily a krby, ale aj odstraňovače mastnoty. Opomenúť by sme nemali ani HG čistič na dlažbu alebo terasu, bez ktorého sa žiadna domácnosť nezaobíde. V širokom sortimente nájdete čistiace prostriedky presne podľa typu podlahy, miery i príčiny znečistenia, alebo také, ktoré ju chránia a pomáhajú aj predchádzať jej silným znečisteniam.

 

Upchatý odpad dokáže narobiť poriadne vrásky na čele nejednej gazdinke. Preto ďalším nemenej dôležitým čističom v domácnosti, ktorý by ste mali mať je čistič kuchynského odpadu. HG čistič odpadu rozpúšťa, čistí a zároveň zabraňuje veľmi odolným upchatiam, ktoré boli zapríčinené mastnotou aj zvyškami potravín. Keďže by nám malo záležať na prírode, tak tento výrobok pracuje na báze špeciálne zvolených prírodných enzýmov a je celkom biologicky rozložiteľný. Ak sa chcete dozvedieť viac ako máte postupovať pri upchatom odtoku v kuchyni, tak si prečítajte článok ako na upchatý odtok.

 

HG prostriedky proti plesniam v domácnosti

 

Pleseň straší mnoho domácností a tvorí sa predovšetkým v rizikových miestach. Najčastejšie sú postihnuté rohy miestností, priestory pri oknách alebo za nábytkom. Pleseň sa objavuje všade tam, kde má dostatok vlhkosti. Najčastejšie sa vytvára v miestnostiach, kde je veľa vlhkosti a kde sa suší bielizeň, napríklad v kúpeľni či kuchyni, alebo v priestoroch používaných viacerými ľuďmi.

 

Ak sa už u vás pleseň vyskytla, je nevyhnutné zasiahnuť a konať ihneď. Pleseň nikdy neodstraňujte za sucha, ale používajte prípravky na odstránenie plesní. HG proti plesniam bezprostredne odstraňuje pleseň, riasy aj zelené usadeniny na vlhkých miestach a to nielen v domácnosti, ale aj vonku. HG odstraňovač plesní vybieli sivé i čierne plesnivé usadeniny a vyčistí aj fasády alebo balkóny.

HG kuchyňa – čistič varných dosiek – 250 ml
HG odstraňovač plesní – 500 ml

Hodnotenie

Poznáte rakúske čistiace prostriedky HG?
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma