Poznáte tieto parfumérie s alternatívnymi parfumami?

Poznáte tieto parfumérie s alternatívnymi parfumami?

Aj tieto firmy ponúkajú alternatívy parfumov za výhodné ceny.

29.06.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Na trhu je množstvo firiem predávajúcich parfumy - či už drahé, značkové a originálne alebo ich náprotivky z oboru alternatívnych parfumov. Ak sa aspoň čo len trochu zaujímate o takéto parfumy, asi potom poznáte aj tieto nasledujúce parfumérie:

 

Parfumy Essens:

 

Táto parfuméria vzinkla v roku 2011 a okrem parfumovaných produktov ponúka aj najrôznejšie doplnky stravy a výživy. Najznámejšie z nich sú hlavne produkty s Aloe vera alebo prírodné colostrum. Aj vďaka týmto produktom si táto firma získala množstvo fanúšikov. No pre väčšinu z nich ostávajú aj naďalej najdôležitejšie práve parfumy.

 

V ponuke tejto firmy je množstvo parfumov, od 15 mililitrových objemov po 200 mililitrové dámske a aj pánske parfumy. Asi každý milovník vôní by uvítal možnosť zakúpiť si napríklad pánsky parfum Diesel Only The Brave za polovičnú, či prípadne aj tretinovú cenu v porovnaní s originálnymi parfumami a ich vysokými cenami.

 

Podobne funguje aj množstvo iných firiem. No je otázne, nakoľko zostáva pri nich vysoká kvalita jednotlivých produktov a najmä parfumov. Predstavujeme Vám teda ďalšiu z týchto firiem, nasledujúcu spoločnosť:

 

Parfumy od spoločnosti Refanparfum:

 

Táto firma je známa hlavne svojimi čapovanými parfumami, ktoré si môžete neustále dopĺňať. Aj vďaka tomu by mala byť ich výsledná cena oveľa nižšia ako cena originálnych, značkových parfumov.

 

Ak Vás tieto značky parfumov zaujali, môžete si o nich prečítať viac na ParfumyLacno kliknutím na odkazy jednotlivých článkov.

Hodnotenie

Poznáte tieto parfumérie s alternatívnymi parfumami?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma