Pre športovcov: Sú lepšie slipy alebo boxerky?

Pre športovcov: Sú lepšie slipy alebo boxerky?

Mnoho mužov rieši otázku, či sú lepšie slipy alebo boxerky. Oba zmienené kúsky majú svoje výhody aj nevýhody.

28.08.2019 | Hi Promotion s.r.o. | www.andrie.cz

Na spodnej bielizni záleží

 

Niektoré dni sú dôležitejšie ako iné. Či už ide o narodeniny, tretie rande, zaujímavú party alebo deň v posilňovni - ide o dni, kedy ukazujete svoju spodnú bielizeň.

 

Zažili sme to už všetci. Dni, kedy sa obzeráme v zrkadle a starostlivo volíme, čo na seba. Buďme k sebe úprimní. To, na čom skutočne záleží, je kus látky, ktorý zo seba zhodíme ako posledný.

 

Mnoho ľudí si hovorí, že na spodnej bielizni nezáleží, že ide len o praktický kúsok v šatníku.  Opak je ale pravdou,je dôležitejšia ako na iné kúsky oblečenia. Len si predstavte, že ste sa dokonale pripravili: máte upravené vlasy, skvelé tričko, cool džínsy ... a potom to príde. Vyzlečiete sa a ukážete svoju opratú a starú spodnú bielizeň. Celý dojem je fuč.

 

Slipy

 

Pánske slipy zakrývajú to, čo chceme zahaliť a poskytujú podporu tam, kde je to nutné. Stehná neobmedzuje žiadna prebytočná tkanina. Aj preto sú slipy ideálnym kúskom na športovanie. Môžete v nich cvičiť kardio, robiť drepy, výpady či jogging.

 

Ide tiež o neutrálny kúsok, ktorý nevzbudzuje pozornosť. Slipy sú ideálne na zvýraznenie nôh, ak chcete svojmu okoliu ukázať vypracovane svaly.

 

Boxerky

 

Boxerky vám poskytnú rovnakú podporu ako slipy, avšak pokryjú tiež väčšiu časť vašich stehien. V posledných rokoch ide o jeden z najžiadanejších štýlov pánskej spodnej bielizne aj preto, že pokrýva a podporuje to, čo je potrebné. Pánske boxerky sa prispôsobia vášmu telu. Končia iba pár centimetrov pod stehnom, z čoho plynie, že ich môžete pohodlne nosiť pod cvičebnými kraťasmi a šortkami.

 

V prípade, že cvičíte drepy alebo jógu, vás boxerky môžu mierne obmedzovať. Aj preto sú boxerky vhodnejšie do posilňovne počas dní, kedy sa venujete hornej časti tela. Ak sa obmedzujete na tú dolnú, vezmite si na seba radšej pánske slipy.

 

Hodnotenie

Pre športovcov: Sú lepšie slipy alebo boxerky?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma