PREČO BIOREZONANCIA BICOM?

PREČO BIOREZONANCIA BICOM?

Metóda bez vedľajších účinkov ,efektívna pri liečbe alergií,bolesti,závislosti na cigaretách či alkohole, tráviacich problémov a i.

02.10.2014 | Ing.Karabová Jana-Sikar | www.biorezonancia.biz

Biorezonancia sa dnes stáva pomerne známym pojmom. Radi by sme dali do pozornosti prístroj Bicom.  Je nemeckého pôvodu, vyvinul ho pred cca 30 rokmi kvantový fyzik  Brugemann.   Má naozaj top kvalitu. Na terapiu sa o.i. využíva pacientov biologický materiál , sliny,moč,stolica podľa typu problémov. Taktiež sú na liečbu k dispozícii frekvencie alergénov, mikrobiálnych záťaží - baktérie, vírusy,parazity plesne.

 

Pre užívateľov je zabezpečené neustále vzdelávanie, poradňa a servis. Veľkým prínosom sú  aj školenia a   každodenná on-line poradňa pre lekárov a terapeutov, ktorú vedie skúsený lekár gastroenterológ MUDr. Pekárek. Už jeho otec, onkológ, začal v roku 1991 pracovať s prístrojom Bicom. Pokračuje v tom jeho syn a svoje rokmi nadobudnuté skúsenosti poskytuje tým, ktorí prístroj používajú vo svojej praxi.  Takže, ak sa rozhodnete pre biorezonanciu  vedzte,  že Bicom má nemeckú,  rokmi neustále zdokonaľovanú kvalitu. Terapeut, alebo lekár , ktorý ho používa je neustále školený a má k dispozícii 23 ročné každodenné skúsenosti  lekára,ktorému prešli ambulanciou tisíce pacientov.

 

Ak Vás trápi alergia, či už peľová, prachová alebo potravinová  a nezaberá Vám klasická medicína,alebo nechcete brať lieky,  stojí určite za to vyskúšať biorezonanciu Bicom

Na verifikáciu liečebných účinkov alergie sú k dispozícii klinické skúšky. Napr. výsledky liečby astmy sú potvrdené klinickou štúdiou uskutočnenou od mája do decembra 2003 vo Výskumnom centre astmy Detskej nemocnice Jinan, Čína. Prístroj Bicom bol použitý na liečbu 300 detí s ochorením astmy. Výsledky sú výborné. U 52,5 %  z 213 detí trpiacich alergickou astmou , liečených prístrojom Bicom, zmizli príznaky ako kašel, sípanie, svrbenie a začervenanie nosa, kýchanie a zvuky astmatického dýchania. Do pol roka po liečbe sa tieto príznaky neobjavili. U 32,8% boli alergické príznaky zmiernené o 1/3 , u 7,9% boli príznaky zmiernené na 2/3 a len u 6,6% detí sa stále objavovali príznaky bez zlepšenia.

 

Ak ste závislí na nikotíne väčšinou stačí 1 terapia. Terapiu závislosti na alkohole je potrebné opakovať a s úspechom ju kombinujeme s terapiou s Bachovými kvetmi. Riešime teda zároveň aj dôvod prečo závislosť na alkohole vznikla. Konzumácia cukru je závislosť a tá sa tiež s úspechom dá vyriešiť biorezonanciou.

Hodnotenie

PREČO BIOREZONANCIA BICOM?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma