Prečo dovolenka v Kaštela?

Prečo dovolenka v Kaštela?

Zoznámte sa s Kaštelou

30.07.2015 | Kaštela Travel cestovná agentúra | www.kastela-travel.com/slov/index.php

 

Slniečko vyšlo už aj u nás a šteklí nás svojimi lúčami a láka nás leňošiť a oddychovať. Poznáte to.

Ešte len prvé jarné lúče uvidíme a popri práci nás už napadajú myšlienky o letnej dovolenke. Chcete byt s priateľmi, s rodinou. Dopriať si oddych, ktorý si po uzimených dňoch zaslúžite.

Azda najčastejšie vedú cesty Slovákov do obľúbeného a často vyhľadávaného Chorvátska. Je to pre jeho polohu, úžasnú atmosféru, blízkosť ale aj ceny ubytovania. Často vyhľadávaná je oblasť Makarska a Zadar, ďalej ostrovy Pag, Krk, Hvar, Brač a Korčula.

Pokiaľ si však chcete naozaj užiť dovolenku v Chorvátsku zavítajte do mesta Kaštela. A prečo práve tam? Čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

 

Lacná dovolenka, luxusný zážitok

Priznajme si, nie vždy sa môže spojiť málo peňazí s pohodlím a luxusom. U nás nájdete veľký výber apartmánov a dovolenkových domov za rôzne ceny. Na základe zariadenia a doplnkového vybavenia sa určuje cena pobytu, avšak vždy je optimálna vzhľadom na všetky požiadavky. Určite si však každý bude vedieť vybrať. Pri každom apartmáne či dome sú podrobne rozpísané všetky dôležité informácie a bonusy, ktoré vám spríjemnia váš pobyt. Fotiek je tiež vždy dostatok a tak môžete vidieť kde strávite dni vášho oddychu.

 

Kvalitné ubytovanie – záruka úspechu

Narozdiel od iných dovolenkových destinácií, ktoré sú často preľudnené sa môžeme pochváliť ubytovaním na úrovni. Každý apartmán či dom je vždy pripravený na dohodnutý termín. Nestane sa vám preto, že prídete do zaneriadeného priestoru. Dbáme na čistotu a upravenosť priestorov. Dovolenka je na oddych a preto keď docestujete je pre vás všetko nachystané.

 

Pláže vhodné pre deti

Pobyt na pláži vám nebude znepríjemňovať veľké množstvo ľudí, bude tu viac miesta pre vaša malé ratolesti a vy si tiež budete môcť užiť svoj kľud. Tiahnu sa v dĺžke 10 km. Vstup do mora býva najčastejšie pozvoľný, vhodný aj pre neplavcov, pláže sú väčšinou štrkové alebo piesočnaté. Miestami sa nachádzajú aj betónové plochy pre pohodlné opaľovanie sa. Takmer na každej pláži nájdete občerstvenie a sprchy. Prekvapiť vás môžu ale aj požičovne lehátok a slnečníkov, či detské ihrisko s malým tobogánom.

Ak však chcete potešiť seba a svoje detičky určite s nimi navštívte mesto Trogira, kde sa nachádza veľké množstvo stánkov, poprípade hodinka cesty autom a ste v stredisku Solaris, kde sa nachádza obľúbený aquapark s bohatou ponukou na zábavu a oddych.  

 

Cyklistická destinácia

Pre všetkých, čo obľubujú jazdu na bicykli vedie cez mesto Kaštela trasa pre nadšencov horskej cyklistiky. Pokiaľ si chcete zájsť na bicykloch ako rodinka odporúčame cyklo trasu na pobreží. Zaujímavá pre vás môže byť taktiež možnosť zaplatiť si výlet na bicykloch od Kaštel Štafilica až do Kaštel Gomilice ( viac o tom nájdete tu).

 

Turistika a kultúrne vyžitie v jednom

Mesto Kaštela má vynikajúcu polohu, vďaka ktorej neponúka len dovolenku pri mori ale aj možnosť vychutnávať si pohľad na more z výšok pobrežných vrchov a výhliadok. Nachádza sa tu viac ako 80 km označených turistických chodníkov vhodných aj pre rekreačnú turistiku. Skalné steny pohorí sú známe vďaka alpinistickým lezeckým trasám, ktoré nie sú príliš náročné a môžu ich zvládnuť aj rekreační lezci.

 

Opisovať Vám, čo všetko by ste mohli vidieť a zažiť tu v meste Kaštela by sme mohli ešte dlho. Bude však jednoduchšie ak si čo najskôr zarezervujete alebo objednáte pobyt a zažijete túto krásu na vlastnej koži.

 

 

Hodnotenie

Prečo dovolenka v Kaštela?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma