Prečo je sedací vak lepší ako stolička ?

Prečo je sedací vak lepší ako stolička ?

Bytový textil Evenit má pre Vás skvelú ponuku

24.05.2014 | EVENIT | www.evenit.sk/sedacie-vaky-c-11214.html

Možno sa práve rozhodujete o kúpe nového sedacieho nábytku do Vašej domácnosti. Rozmýšľali ste aj o možnosti zaobstarať si sedací vak? Naberte odvahu a skúste to! Garantujeme Vám, že sedací vak sa stane najobľúbenejším kusom „nábytku“ vo Vašej domácnosti. 

Tu je niekoľko faktov, ktoré podporia Vaše rozhodnutie. Prečo je teda sedací vak lepší ako stolička alebo kreslo?

 

Sedací vak je ergonomický

Najväčšou prednosťou sedacích vakov je práve ich ergonomickosť. Sedacie vaky sú plnené malými polystyrénovými guličkami, ktoré sa dokonale prispôsobia Vášmu telu a poskytnú tak optimálnu oporu Vašej chrbtici. Vaše svaly aj kĺby relaxujú. Naproti tomu, bežná stolička je vyrobená z pevného materiálu, nie je schopná sa Vám prispôsobiť. Preto sa musíte prispôsobiť Vy a Vaša chrbtica stoličke, čo môže z dlhodobého hľadiska viesť k zdravotným problémom.

 

Sedací vak je flexibilný

Ak si už raz zaobstaráte sedací vak, môžete ho využiť  rôznymi spôsobmi – ako dokonale pohodlné sedenie pri relaxácii, sledovaní televízie, čítaní knižky. Sedacie vaky sú veľmi obľúbené aj u hráčov počítačových a video hier. Niektoré typy vakov ponúkaju možnosť príležitostného spánku. Ako vak využijete, je len na Vás. Fantázii sa medze nekladú.

Veľký výber sedacích vakov

Dnes už existuje na trhu sedací vak naozaj pre každého. Od vaku pre bábätká, v ktorom môže novorodenec bezpečne a pohodlne oddychovať a spať, cez vaky pre deti, ktoré sú plne prispôsobené ich potrebám a slúžia aj ako perfektná hračka až po obrovské vaky pre dvoch, troch aj viac ľudí. Vybrať si môžete z celej palety farieb a materiálov. Náš trh už ponúka aj širokú škálu doplnkov k sedacím vakom, od hrazdičky na hranie pre detské vaky až po konferenčný stolík, ktorý po otočení môžete použiť ako taburetku.

 

Sedacie vaky majú štýl

Sedací vak rozhodne nie je nudný kus nábytku ako obyčajná stolička. Dizajnéri a výrobcovia sú si vedomí toho, že prevažná časť zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre sedací vak, sú mladí ľudia. Mladí sleduju nové trendy a radi ich prenášajú do svojho životného štýlu. Preto sú vaky k dispozícii v tých najrôznejších farbách, veľkostiach, tvaroch. Sedací vak sa môže stať dizajnovým kúskom vo Vašej domácnosti.

Sedací vak Vám vydrží skutočne dlho

Sedacie vaky sú vyrobené z pevných látok, alebo z kože tak, aby Vám dlho slúžili. Sú pevné a odolné a to napriek tomu, že sú tak ľahké, že ich môžete premiestňovať v byte bez väčšej námahy. Sedacie vaky sú vodeodolné, čo znamená, že látku len tak ľahko nezničíte. Môžete ich dokonca príležitostne používať aj v exteriéri. 

Sedacie vaky sa ľahko premiestňujú

Mobilita sedacích vakov je jedna z hlavných výhod. Viete si predstaviť, ako neustále premiestňujete Vaše pohodlné kreslo z miesta na miesto, z izby do izby? Asi by to nebolo jednoduché...Naproti tomu, so sedacím vakom sa manipuluje veľmi jednoducho – je ľahký a jeho tvar umožňuje jednoduché prenášanie podľa Vašich potrieb. Niektoré vaky sú vybavené úchytkou, ktorá prenášanie z miesta na miesto ešte viac uľahčuje.

 

 

 

 

Detské sedacie vaky
Ľahko premiestnite

Hodnotenie

Prečo je sedací vak lepší ako stolička ?
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma