Prečo si vybrať ThinkPad

Prečo si vybrať ThinkPad

Vaša prvá voľba pre lepší biznis!

26.09.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.lenovo-shop.sk

Zaručená produktivita na cestách

ThinkPad počítače nešetria na hardvéri. To je dôvod, prečo je každý model vybavený najnovšími procesormi a grafickými kartami od dôveryhodných značiek, ako Intel® a AMD. Naviac, niekoľko modelov je vybavených batériami s dlhou životnosťou, ktoré Vás udržia produktívnych na cestách tak dlho, ako je to len možné.

 

Zvýšenie produktivity UltraNav

UltraNav technológie od Lenova, vrátane malého červeného navigačného nástroja TrackPoint, sú bežným nástrojom v obchodnom prostredí. TrackPoint Vám umožní ovládať kurzor myšky s použitím iba jedného prsta  a vynovený TouchPad Vám dáva pohodlnú a úplnú kontrolu Vášho notebooku.

 

Legendárna klávesnica odolná proti poliatiu

ThinkPad klávesnice sú už dlho známe pre svoje vynikajúce rozloženie a uspokojujúcu hmatovú spätnú väzbu. Najnovšia generácia je lepšia ako kedykoľvek predtým - priestrannejšie usporiadanie a ľahko zaoblené klávesy umožňujú Vašim prstom lietať po klávesnici. Najnovšie notebooky ThinkPad sú ďalej optimalizované pre Windows 8.

 

Neuveriteľne odolný

Vybrané modely ThinkPad boli testované v armádnych podmienkach na akúkoľvek situáciu, ktorú Vám život prichystá. Robustný, no napriek tomu mimoriadne elegantný, najnovší notebook ThinkPad, je vybavený progresívnym, odolným dizajnom.

 

Intuitívny obchodný softvér

Monitorovací softvér, USB blokátor, úspora energie a zálohovanie a obnovenie aplikácií, sú len niektoré z výhod, ktoré ponúkajú riešenia spoločnosti Lenovo pre Small Business Software Suit. Rôzne modely s Intel® vPro™ obsahujú BIOS Encryption, Kensingtom Lock ports a Computrace® podporu.

 

Pokroková konštrukcia

Lenovo je priekopníkom vo vlne viacúčelových zariadení, ktoré sa dnes nachádzajú na trhu. Pokrokové koncepty, ako napríklad ThinkPad HelixThinkPad Yoga, ponúkajú viac spôsobov, ako pracovať alebo hrať sa na cestách. Rýchlo premeňte produktívnu silu štandardného notebooku na zvýšenú prenosnosť a pohodlie tabletu.

 

Celý článok nájdete tu: Prečo si vybrať ThinkPad

 

facebook

 

www.lenovo-shop.sk

 

Hodnotenie

Prečo si vybrať ThinkPad
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma