Predlžovanie vlasov rýchlo a šetrne

Predlžovanie vlasov rýchlo a šetrne

Pomocou páskovej metódy

30.03.2019 | EXTENSIONS II, s.r.o. | hair-vision.eu

Predlžovanie vlasov už dávno nie je len o nepekných klipoch, ktoré na diaľku kričia „Sme tu“. Súčasný trh, našťastie, ponúka oveľa viac. Predovšetkým sa v ostatných rokoch objavuje veľa kvalitných riešení zachovávajúcich prirodzenosť, ktorá starším metódam ešte donedávna chýbala. Jednou z takýchto noviniek je predlžovanie vlasov pomocou pásky.

 

Unikátnosť páskovej metódy

 

Tape hair, teda pásková metóda, využíva výlučne prvotriedne pramene kvalitných ľudských vlasov. Tie sú ukončené páskou, ktorá zaručuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Jedno sedenie u skúseného odborníka vďaka nej nikdy nepresiahne 35 minút. Zdĺhavé niekoľkohodinové návštevy salónov krásy sú teda minulosťou.

 

Metóda Tape hair je skvelá najmä preto, že vaše prirodzené vlasy nijako nepoškodzuje ani nezaťažuje. Pri samotnej aplikácii páska neprichádza do kontaktu s pokožkou, teda ju nedráždi. Spoje sú na pohľad neviditeľné a pridané pramene takmer nič nevážia. Výsledkom sú prirodzene vyzerajúce, husté a dlhé vlasy aké ste si vždy želali.

 

Prečo pásky od Seamless1?

 

Tím kaderníkov Seamless1 pracuje s viacerými technikami predlžovania vlasov. Pásková metóda sa však rýchlo stala favoritom nielen medzi našimi odborníkmi, ale najmä v radoch spokojných klientiek. Tie oceňujú dlhú životnosť vlasov (6 až 8 mesiacov), ich cenovú dostupnosť a ľahkú domácu údržbu. Pomocou Tape hair vieme navyše na počkanie zabezpečiť ombre alebo balayage look. Obe úpravy sú pritom možné bez toho, aby sme ohrozili zdravie vašich prirodzených vlasov.

 

Predlžovanie vlasov páskovou metódou teda odporúčame nielen, ak túžite po dlhších či hustejších vlasoch. Ideálnou voľbou sa pre vás stane aj vtedy, keď chcete zvýrazniť svoj bežný účes prameňmi rôznych odtieňov. Prípadne, ak chcete zažiariť a odvážite sa aj na trochu extravagancie s odtieňmi zelenej, modrej či fialovej.

 

Hodnotenie

Predlžovanie vlasov rýchlo a šetrne
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma