Prednášky  odborníkov, ktoré v škole nezažijete

Prednášky odborníkov, ktoré v škole nezažijete

Povinné prednášky sú postrachom množstva vysokoškolákov. Ak je ale prednáška podaná pútavo a vecne, zaujme každého

07.07.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Typy prednášok pre študentov

Prednášok sa pravidelne organizuje veľké množstvo. Je potrebné si vybrať také prednášky, ktoré budú zaujímavé pre budúce povolanie a ktoré ocení aj personalista na pohovore. Ak sa uchádzate napríkald o prácu marketingového asistenta, ideálne prednášky budú také, ktoré sa týkajú najnovších trendov v marketingu, nástrojov, ktoré využívajú marketéri a pod. Výber prednášky je vždy na vás, stačí len vedieť kde hľadať podujatia, eventy a akcie tohto typu.

 

Čo stojí vstup na prednášky?

Výška vstupného závisí samozrejme od jej dĺžky a informácií, ktoré na nej budú prezentované. Mnohé prednášky sú však pre študentov úplne zdarma alebo s výraznými zľavami z ceny vstupného, preto nie je problém ich pravidelne navštevovať aj pre momentálne nezarábajúceho študenta.

 

Vedomosti z prednášok si ocení aj zamestnávateľ

Každý zamestnávateľ resp. personalista ocení ak má uchádzač prehľad a aktuálne vedomosti z odboru, z ktorého je aj pozíciu na ktorú sa hlási. Pravidelná účasť na prednáškach o aktuálnych trendoch a ďalších cenných informáciách je veľkým plusom pre každého uchádzača o brigádu. Preto ak váhate nad účasťou na takejto prednáške, myslite na to, že aj to vám môže výrazne pomôcť pri hľadaní zamestnania v budúcnosti. 

 

 

Brigády a práca pre študentov na Slovensku | Brigada.sk
 

Hodnotenie

Prednášky odborníkov, ktoré v škole nezažijete
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma