Premeňte sny o dokonalej svadbe na skutočnosť!

Premeňte sny o dokonalej svadbe na skutočnosť!

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

28.04.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Každý pár chce prežiť svoj veľký svadobný deň v krásnom prostredí, na ktoré bude do konca života rád spomínať. Vysnené predstavy o svadbe môžu splniť aj priestory, v ktorých sa bude váš veľký deň odohrávať. Ak ste ešte stále nenašli vysnívané miesto, v príjemnom prostredí v kombinácii s profesionálnym prístupom personálu, skúste sa inšpirovať nasledujúcim článkom.

 

Túžite po luxusnej svadbe, kde vás obíde predsvadobný stres z príprav? Ubytovanie Brezno, Hotel Partizán je pripravený vám túto túžbu splniť! Špecialisti hotela s vami radi odkonzultujú vaše predstavy o nezabudnuteľnej svadbe, ktoré sú pripravení zrealizovať. Po svadobnej noci je pre vás pripravené wellness so skvelými vírivkami a saunami.

 

Svadba v kaštieli zo 17. storočia? O tomto sníva určite každá nevesta. A sen sa môže jednoducho premeniť na skutočnosť. Ubytovanie Považská Bystrica, Hotel Gino Park Palace je ako stvorený na  vysnívanú svadbu s nádychom histórie. Romantické priestory hotela vytvoria úžasnú atmosféru pre dokonalý svadobný deň. Ak si chcete povedať svoje áno priamo pod holým nebom, ani to nie je prekážka. Romantický park patriaci hotelu spolu so sláčikovým kvartetom zaručujú nezabudnuteľný pocit z vášho svadobného dňa.  Po svadobnej hostine je pre novomanželov grátis pripravená a vyzdobená izba De luxe, ostatní  hostia sa môžu tešiť na ubytovanie v hoteli so zľavou.

 

Novozrekonštruovaný Hotel Junior Piatrová, ubytovanie Vrútky má na zorganizovanie svadby  k dispozícii reštauráciu s kapacitou 80 miest. V letných mesiacoch je možné pripraviť aj letnú terasu. Čaro okolitej prírody sa môže stať prekrásnym námetom pre vaše svadobné fotografie i posvadobný oddych.

 

Svadba na ľudovú nôtu so slovenskými špecialitami? Presne to vám ponúka ubytovanie Stará Ľubovňa, Penzión a reštaurácia u Jeleňa. Ozvučená reštaurácia s kapacitou 120 osôb môže byť to pravé miesto pre svadobnú hostinu. Ak plánujete svadbu s menším počtom hostí, k dispozícii sú salónik a poľovnícka izba.

 

Prežiť  najkrajší svadobný deň v štýle country pod najväčším hradom v strednej Európe -  Spišským hradom, vás pozýva ubytovanie Spišské Podhradie, Penzión Podzámok.  Do tanca vám zahrá živá hudba v podaní skupiny Country Duo Veteráni. Vo svojom repertoári má piesne od country, cez ľudovú až po populárnu hudbu.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú svadbu na Slovensku!

 

Hodnotenie

Premeňte sny o dokonalej svadbe na skutočnosť!
Hodnotenie 4.89 z 5
Počet hlasov 27
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma