Prestavba a modernizácia kúpeľne je dobrá investícia

Prestavba a modernizácia kúpeľne je dobrá investícia

S čím by ste mali počítať pri prestavbe kúpeľne

29.08.2014 | TARCHI - kúpeľňové štúdio | www.tarchi.sk

V kúpeľni začína a končí deň. Dnes si ľudia túžia užiť viac luxusu vo svojich kúpeľniach a chcú mať pocit, že idú do kúpeľa.

 

Stále viac a viac ľudí sa po rušne strávenom dni odoberie do kúpeľne za relaxom. Majitelia domov si modernizujú svoje kúpeľne, aby ich premenili na príjemné a funkčné miesto. A prečo nie? Veď v priemere ju navštívime päťkrát denne. Ale luxus a pohodlie nie sú jedinými motivačnými faktormi. Modernizácia kúpeľne zhodnocuje byt alebo dom v ktorom sa nachádza a môže byť teda aj dobrou investíciou.

 

Ak plánujete kúpeľňu prerobiť, ponúkame vám niekoľko trendov, s ktorými treba počítať a to ako pre seba, tak aj pre trh.

 

1, Veľké priestranné sprchy

Sprchy sú veľké a to doslova. V malých kúpeľniach majitelia rušia vane a na ich miesto inštalujú sprchovací kút. Dôležité je, aby bol kút čo najväčší a aby boli použité priehľadné čisté sklá. Tým pôsobia vzdušne a priestor opticky zväčšia.

 

2, Hlučné a komplikované vírivky sú nahrádzané klasickými vaňami. Ľudia  dávajú prednosť pokojnému a kľudnému relaxu vo vani.

 

3, Čo najviac svetla a výhľad

Majitelia domov chcú mať v hlavnej kúpeľni viac svetla. Chcú aby boli jasnejšie a preslnené. Zväčšením okna či dokonca pridaním svetlíka docielite krásne presvetlenú kúpeľňu.

 

4, Samostatné WC

Oddelené samostatné WC je jeden z najväčších trendov. Môžete si myslieť, že pri prestavbe je veľmi nepraktické pohybovať s rozvodmi a PVC trubkami, ale je to možné vykonať pomerne ľahko a za malú investíciu.

 

5, Kúpeľňa ako zábavná zóna

Je pravda, že kúpeľňa nie je práve obývačka, ale stále viac ľudí má požiadavku mať v kúpeľni TV s plochou obrazovkou. Prečo nie, keď môžete mať dve v jednom, TV a zrkadlo zároveň.

 

6, Viac úložných priestorov

Viac úložných priestorov v kúpeľni je priam nevyhnutnosť. Vertikálne skladovanie je naozaj úsporné. Je veľmi praktické mať elektrickú zubnú kefku, holiaci strojček alebo kulmu upratanú v kúpeľňovej skrinke. Odstránené hygienické potreby z dohľadu dajú kúpeľni oveľa menej preplnený vzhľad.

 

7, Obklady v dizajne kameňa

Dizajn mramoru alebo prírodných kameňov dáva kúpeľniam nezameniteľný nadčasový vzhľad. Vy však nemusíte siahať po drahých origináloch talianskeho mramoru. Keramické obklady a dlažby v dokonalých imitáciach najrozmanitejších druhov kameňa získavajú na popularite a sú veľmi atraktívne riešenie.

Luxusná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa

Hodnotenie

Prestavba a modernizácia kúpeľne je dobrá investícia
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma