Prežite leto v rytme hudby na skvelých letných festivaloch

Prežite leto v rytme hudby na skvelých letných festivaloch

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

21.07.2015 | Sz3, s. r. o.

Zažite skvelé leto plné hudby a zábavy na niektorom z hudobných festivalov.

Návrat ku koreňom – do petržalskej Incheby hlása festival BeeFree, ktorý sa bude konať 25. júla na 4 miestach. Nie ste z Bratislavy? Rodinnú atmosféru si vychutnáte, keď si rezervujete ubytovanie BratislavaPenzión Jarka s reštauráciou a vlastným parkoviskom. Hotel Tereza sľubuje ubytovanie v americkom štýle so správnou dávkou súkromia a pohodlia. Hotel Turist ubytuje za rozumnú cenu nielen Vás, ale aj Vášho domáceho miláčika.

Nechce sa Vám cestovať do Bratislavy? Zakotvite 25. júla na plážovom kúpalisku v Bojniciach a vychutnajte si koncerty Vašich obľúbených interpretov na festivale FunRadio Dohoda. Krásny výhľad na Bojnický zámok Vám zaručí ubytovanie BojnicePenzión Družba. Máte radšej komornejšiu atmosféru? Osloví Vás Penzión pod zámkom, ktorý sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka. Len 3-kilometrová vzdialenosť a vynikajúce služby, to je ubytovanie PrievidzaHotel Squash.

Na ľudovú nôtu udrie festival Jánošíkove dni, ktorý štartuje 30. júla v Terchovej. Hľadáte aj bývanie v tradičnom duchu? Potom je pre Vás ideálne ubytovanie TerchováDrevenica Bukovina, staronová,  80-ročná, ale moderne vybavená chata. V časti Biely Potok je situovaná Chata Božka, vďaka ktorej sa budete cítiť ako praví chalupári. Nezabudnuteľný zážitok Vám pripraví ubytovanie ZázriváPenzión a Drevenica Jánošíkov dvor. Vôňu dreva, výbornú kuchyňu a vonkajšiu vírivku si doslova zamilujete!

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Prežite leto v rytme hudby na skvelých letných festivaloch
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma