Príprava na maturitné skúšky 2016 s auraknihy.sk

Príprava na maturitné skúšky 2016 s auraknihy.sk

Zvládnite úspešne "skúšku dospelosti". Príprava na maturity a na nový školský rok 2016/2017

01.08.2016 | Ing. Peter Balko - kníhkupectvo Aura | www.auraknihy.sk

Ako sa najlepšie pripraviť na maturitné skúšky?

Maturita preverí vedomostí žiakov, ktoré získali počas stredoškolského života. Žiaci si zvolia predmety, z ktorých chcú skúšku absolvovať a potom sa už iba trpezlivo, dobrovoľne - nedobrovoľne pripravujú, aby dosiahli čo najlepší výsledok.

 

Pre úspešné zváldnutie tejto "skúšky dospelosti" bolo vydaných viacero učebníc, ktoré slúžia ako plnohodnotná učebná pomôcka pre ich úspešné zvládnutiei.

 

Najznámejšie a najpoužívanejšie učebnice patrí z edícia Zmaturuj z vydavateľstva Didaktis. Obsahuje tituly pre úspešné zvládnutie takmer zo všetkých najčastejšie volených maturitných predmetov. V súčasnosti je však viacero titulov tejto edície dlhodobo vypredaná a dotlač aktuálne nie je v pláne.

 

 

Ako alternatívy pre úspešné zvládnutie maturitných skúšok vám môžu poslúžiť ešte učebnice vydavateľstva Enigma - konkrétne edícia Nová maturita - a taktiež edícia Maturita od bývalého vydavateľstva Príroda, ktoré teraz prevádzkuje IKAR. Vydavateľstvo IKAR aj obnovilo nové vydanie tejto edície.Všetky tituly z týchto edícii pre úspešné zvládnutie maturitných skúšok nájdete v kníhkupectve www.auraknihy.sk

 

Zakúpením týchto titulov spravíte prvý krok na ceste k úspešnému ukončeniu vášho stredoškolského života. Čaká vás potom ešte dlhá cesta učenia a nepríjemných povinností a tak preto na záver ešte dodáme citát od Lao-C´:

"Aj tá najdlhšia cesta sa začína prvým krokom."

Zmaturuj z biológie
YES - Maturita z AJ

Hodnotenie

Príprava na maturitné skúšky 2016 s auraknihy.sk
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma