Prírodný kameň na dom, stenu, terasu alebo aj do záhrady

Prírodný kameň na dom, stenu, terasu alebo aj do záhrady

- to všetko v e-shope KamenSkalica.sk

26.06.2018 | TEXTO s.r.o. | www.kamenskalica.sk

Raj pre milovníkov prírodného kameňa. Aj tak by sa dal v skratke charakterizovať internetový obchod www.kamenskalica.sk, ktorý sa zameriava na predaj materiálov a produktov výhradne z prírodných materiálov ako napríklad mramor, žula, andezit či travertín. Poďme sa v rýchlosti pozrieť na to, aké kamenné obklady a dlažby z prírodného kameňa si môžete zakúpiť.

Prečo použiť práve prírodný kameň?

 

Minerály tvoriace prírodný kameň zabezpečujú, že každý prírodný kameň a produkt z neho je odlišný a jedinečný. V živote nenájdete 2 kúsky kameňa, ktoré by boli úplne totožné. Ale prečo použiť kameň ako obklad na dom, na stenu do interiéru alebo ako dlažbu?

 

Určite preto, že prírodný kameň vyniká svojimi jedinečnými vlastnosťami medzi ostatnými stavebnými materiálmi a jeho využitie v oblasti stavebníctva je vysoké. Je mrazuvzdorný, vodeodolný, odolá silnému vetru a všetkým nepriazňam počasia. Farebná stálosť je na rozdiel od dreva alebo iných prírodných materiálov samozrejmosťou. Nadčasový materiál ako prírodný kameň sa navyše veľmi jednoducho udržiava, pričom nie je potrebná príliš častá starostlivosť.

 

V sortimente KamenSkalica.sk nájdete rôzne typy prírodného kameňa, ako sú, napríklad: mramor, andezit,  čadič, bridlica, kremenec, kvarcit, rula, travertín, žula ...

 

Kamenné obklady z prírodného kameňa

- Štiepaný nepravidelný kameň

- Obkladové panely a pásiky

- Veľkoformátový obklad

 

Kamenné dlažby z prírodného kameňa

- Štiepaný nepravidelný kameň

- Rezaná formátovaná dlažba

- Veľkoformátová dlažba

 

Dlažobné kocky a obrubníky

- Žulové kocky

- Čadičové kocky

- Obrubníky

 

Nechýbajú dokonca ani gabiony a kamenný koberec

 

Gabionové koše naplnené kameňom, nazývané gabiony, sú veľmi obľúbené ako jednoduché a pomerne rýchle riešenie plotu okolo záhrady i domu. Gabiony z rôznych prírodných materiálov v ponuke nesmú chýbať, rovnako ako gabionové koše, špirály a ďalšie náradie nevyhnutné na tvorbu oporného múra, plotu či okrasnej dekorácie.

Kamenný alebo tiež mramorový koberec je finálna úprava povrchu pomocou riečnych alebo mramorových kamienkov s rôznou hrubosťou, spojených epoxidovou živicou.

 

Prírodný kameň z ponuky e-shopu je doručený aj do miest ako Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Košice, Trnava, Senica, Martin, Bratislava a vlastne kdekoľvek v rámci SR! Keďže spoločnosť Kameň Skalica s.r.o. drží väčšinu tovaru skladom, tak tovar môžete očakávať už do niekoľkých pracovných dní! Navyše pri objednávke nad 1 500 € získate doručenie zadarmo, kdekoľvek bývate.

Hodnotenie

Prírodný kameň na dom, stenu, terasu alebo aj do záhrady
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma