PRIVÁT GOLDEN SUN PODHÁJSKA - RADAVA

PRIVÁT GOLDEN SUN PODHÁJSKA - RADAVA

GOLDEN SUN

08.08.2016 | Veronika skačanová | www.podhajska-ubytko.sk

   

Náš dom sa nachádza v obci Radava, vzdialenej 2 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Spojenie je veľmi dobré vlakom, autobusom alebo vlastným autom. Cez letnú sezónu sa chodí aj pešo popod lesík vedľa vinohradov. Autobusová zástavka je vzdialená 100 m, železnicná stanica 200 m. Vo večerných hodinách je príjemné posedenie a obcerstvenie s možnostou objednania varených jedál v blízkom občerstvení. Blízko sú i potraviny.

Prenajímame 3 izby:

 

dve 4-lôžkové 2 - lôžkovú s prístelkom

V každej izbe je komfortná manželská postel (vid. foto).

K dispozícii sú 2 komfortne zariadené kúpelne:

sprchový kút, WC vana, zástena, WC, hydromasážna sprchovacia hlavica

Stravovanie je individuálne, možnost prípravy jedál v kuchyni.K dispozícii je posedenie vonku na terase alebo pod slnečníkmi.

Kuchyna pre ubytujúcich je samostatná a kompletne zariadená.

Dalej ponúkame:

Wifi pripojenie na internet v celom objekte - ZDARMA DVD Philips - systém domáceho kina.  Káblovú MAGIO televíziu, všetky české a slovenské programi Na izbách nové LED televíziri  SAMSUNG Pre deti viac ako 100 rozprávkových DVD titulov. pieskovisko záhradná hojdacka + hojdacka pre deti opekanie pri ohni v záhrade (drevo na opekanie poskytujemezdarma) záhradný gril a kotlík dve záhradné lehátka na opalovanie dve futbalové bránky + lopta detský hrací stôl / biliard, stolný tenis, futbal / spolocenské hry doklad o zaplatení pobytu

Velmi dobré pokrytie mobilných sietí T-Mobile, O2 a  Orange. Parkovanie vo dvore. V noci je areál uzamknutý. Náš privát má výhodnú polohu, je v casti obce Radava ktorá je najbližšie k Podhájskej. Radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Hodnotenie

PRIVÁT GOLDEN SUN PODHÁJSKA - RADAVA
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma