Profesionálny servis iPhone, iPad, iPod

Profesionálny servis iPhone, iPad, iPod

Expresný servis mobilných telefónov, smartfónov a tabletov

02.02.2015 | Good job s.r.o | www.idoctor.sk

Expresný servis mobilných telefónov, smartfónov a tabletov

 

Disponujeme veľkými skladovými zásobami a aj v prípade náročných opráv dokážeme našim zákazníkom zaručiť servis mobilného telefónu na počkanie bez žiadnych príplatkov. Na všetky servisné opravy a náhradné diely poskytujeme samozrejme kompletnú záruku. Náš kompletný servis mobilov sa zameriava nielen na mechanické poškodenia, ale aj na samotné elektronické súčiastky. Očakávajte od nás rýchly, lacný a kompletný servis mobilných telefónov značiek Apple, Samsung, HTC, Sony.

 

Servis mobilov, smartfónov priamo u Vás

 

Poskytujeme servis mobilných telefónov priamo u Vás doma, alebo v práci v okolí BA, SC a PK. Pokiaľ ste zaneprázdnený, stačí nás iba kontaktovať a prídeme k Vám. Táto služba je úplne ZADARMO a bez žiadnych príplatkov. Váš mobilný telefón, alebo tablet opravíme priamo pred Vašimi očami a už nemusíte strácať čas cestovaním k nám do servisu. Jednoducho povedané profesionalita a spokojnosť zákazníka je na prvom mieste.

 

Servis mobilných telefónov poštou

 

Nemáte na blízku profesionálny servis telefónov ? Využite našu službu - servis poštou. Stačí ak nám pošlete do servisu Váš smartfón, alebo tablet a ešte v deň prijatia spravíme diagnostiku. Po vykonaní diagnostiky Vás budeme kontaktovať ohľadom ceny servisu, opravy mobilu a po je odsúhlasení telefón opravíme a zašleme ZADARMO poštou. Zaplatíte tak len cenu opravy bez poštovného formou dobierky.

 

 

iDoctor je mobilný !

 

Expresný servis mobilov a tabletov v mieste Vášho bydliska či pracoviska. Stačí zavolať a my prídeme za Vami. Služba je zdarma v rámci BA, SC a PK.

Zavolajte nám 0949 063 599 alebo napíšte info@idoctor.sk

 

iDoctor je spoľahlivý !

 

Pracujeme s originálnymi, alebo OEM náhradnými dielmi na ktoré poskykujeme záruku 12 mesiacov. Očakávajte rýchle a profesionálne služby na úrovni.

 

iDoctor je všade !

 

Je Vám Bratislava ďaleko? Stačí nám zariadenie poslať poštou. Ešte v deň prijatia zákazky ho servisujeme a obratom zašleme na Vami zadanú adresu.

 

iDoctor je najlacnejší !

 

Servis mobilov a tabletov za najnižši ceny na trhu. Denne kontrolujeme ceny konkurencie za Vás a preto môžeme zaručiť najlepšie ceny servisu telefónov.

 

 

 

 

Hodnotenie

Profesionálny servis iPhone, iPad, iPod
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 10
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma