Recenzie online pracovných portálov II

Recenzie online pracovných portálov II

Prinášame Vám ďalšie recenzie online pracovných portálov.Online pracovné portály, ktoré sú na hľadanie profesie vyslovene zamera

21.05.2019 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Tieto pracovné portály zverejňujú na jednom mieste profesijné ponuky pracovných miest rôznych spoločností z rôznych odvetví. Pri hľadaní profesie cez internet môžeš natrafiť na rozličné pracovné portály. Pozrite sa na online pracovné portály Profesia.sk, Junglee.sk, Kariera.sk.

 

Recenzia online pracovného portálu Superbrigády.sk

Tento online pracovný portál je naklonený prevažne študentom. Vytvára pre nich ďalšie portáli, kde sa študenti dostanú k pre nich dôležitým informáciám. 

 

Recenzia sprievodcu trhom práce ISTP.sk

ISTP je na trhu od roku 2003. Bola založená kvôli vysokej nezamestnanosti. Je to bezplatná internetová stránka, sú na nej dostupné informačno-poradenské nástroje, ktoré slúžia ľuďom pri uplatnení sa na trhu práce. Koordinátorom ISTP je Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. 

 

Recenzia online pracovného portálu Jooble.org

Tento portál slúži vyhľadávač, podobne ako Google, Bing či Jahoo. Rozdiel medzi týmito vyhľadávačmi je, že Jooble.org je zameraný čisto na vyhľadávanie práce. Patrí medzi top 10 spomedzi pracovných portálov vo svete a mesačne ho navštívy viac ako 500 000 ľudí. 

 

Hodnotenie

Recenzie online pracovných portálov II
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma