ROLL´EAT   - NOVÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY ZO ŠPANIELSKA

ROLL´EAT - NOVÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY ZO ŠPANIELSKA

KRÁSNE FAREBNÉ A PRAKTICKÉ ALTERNATÍVNE EKO REKLAMNÉ PREDMETY PRE FIRMY A REKLAMNÉ A KOMUNIKAČNÉ AGENTÚRY

16.05.2014 | Happy Fabric s.r.o. | www.rolleat.sk

  

Roll'eat prišiel na tento svet šíriť našu túžbu po slobode, zábave, pozitívnej energii a osviežujúcej novej perspektíve. Veríme, že správna kombinácia týchto atribútov vás inšpiruje vidieť riešenia tam, kde iní vidia problémy.

 

Kreatívna španielska firma Marcadiferencia prišla s myšlienkou znovu obnoviť náš svet a položila si otázku - Prečo baliť sendvič, keď ho môžete obliecť? Prečo mať nudnú dózu na obed, keď sme pre vás do jedného produktu skombinovali efektivitu obedovej tašky a tácky pod jedlo, ktoré môžete použiť a tešiť sa z nich znova a znova? Španielska Marcadiferencia je pri navrhovaní ich produktov oddaná podpore múdrejšej spotreby, menšiemu plytvaniu a opakovanej radosti!

 

Čo je rada Roll'eat? Je to rada piatich rôznych typov eko obalov na jedlo:

 

Boc'n'Roll Square    Znovu použiteľný obal na sendviče, bagety, ovocie a keksy

Boc'n'Roll Eco         Znovu použiteľný obal na sendviče, bagety, ovocie a keksy

Snack'n'GoPocket   Znovu použiteľné vrecko na akékoľvek občerstvenie     Eat'n'Out                2 v 1: Obedové taška a tácka zároveň

Snack'n'Go Tube     Malé šikovné vrecko pre veľké občerstvenie

 

Všetky dizajny Roll'eat si ľudia a firmy môžu pozrieť na slovenskej stránke www.rolleat.sk.

 

Takisto na štyroch jednoduchých videách sa dá vidieť ako obaly vyzerajú a ako sa prakticky dajú využiť kdekoľvek -  www.youtube.com/rolleat.

 

Tieto eko produkty sú taktiež  zaujímavým a originálnym spôsobom ako komunikovať zodpovedné podnikanie a svoje „eko“ vízie. Tiež sú unikátnym darčekom pre vašich obchodných partnerov, zákazníkov alebo zamestnancov a taktiež do rôznych súťaží pre vašich zákazníkov.  Sú vhodné aj ako darček pri nákupe nad istú sumu alebo ako doplnkový produkt pre obchody s kuchynským, záhradným alebo potravinovým sortimentom.

 

Firma Leverage ako výhradný dovozca pre Slovensko a Českú republiku  už tri roky úspešne pomáha šíriť eko "odkaz" na Slovensku aj v Českej republike. Absolútnym hitom sa stali napríklad doterajšie ekologické a znovu použiteľné obaly na sendviče a občerstvenie Boc'n Roll & Snack’n Go, ktoré len v minulom roku ušetrili viac ako 200 ton alumíniovej fólie, resp. 30 000 km, čo sa rovná okružnej jazde okolo Austrálie!

 

Sama už dávno žijem veľmi ekologicky a považujem to za veľmi dôležité. Prekážalo mi, že na Slovensku a v Čechách sme v tomto smere veľmi pozadu oproti zahraničiu a aj preto sme sa rozhodli dovážať práve takéto produkty a prispieť k posúvaniu povedomia ľudí a firiem správnym smerom,“ hovorí Jana Talavašková, jedna z majiteliek firmy Leverage.

 

Máte odkaz, ktorý chcete povedať svetu?

 

- o vašej firme   

- o vašej misii   

- o novom produkte  

- o realizovanej kampani

- o firemnom ekologickom priateľstve k našej planéte

 

Tieto eko produkty šité na mieru s vaším firemným logom alebo akoukoľvek potlačou sú skvelým spôsobom, ako tak urobiť! Produkty na svoje propagačné kampane alebo "zelené" kampane už využili aj známe značky ako Henkel alebo značka mliekarenských produktov Liptov pri propagácií ich kampane za udržatelný Liptov.

 

Ak nie ste firma a chcete si obstarať tieto eko obaly iba po niekoľklo kusov pre seba a svoju rodinu, Roll'eat eko obaly budú dostupné v predaji u slovenských a českých predajcov cca od konca mája 2014.

 

Pridajte sa k fanúšikom Roll'eat na novozaloženej Facebook stránke, nájdete tam mnoho krásnych fotiek, videii a zaujímavých informácií. O pár dní nájdete na nej aj informáciu, u ktorého prvého predajcu si bude možné eko obaly objednať online.

 

Všetky štyri typy produktov Roll'eat
Jeden z Roll'eat produktov - Bocnroll SQUARE RED

Hodnotenie

ROLL´EAT - NOVÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY ZO ŠPANIELSKA
Hodnotenie 4.64 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma