Sady a doplnky do detskej postieľky.

Sady a doplnky do detskej postieľky.

Megasady, viacdielne sady, obliečky a hniezda do postieľky,

13.03.2016 | Peter Scholc | www.eshop-nataly.sk

V dnešnej dobe sa mamičky nemôžu sťažovať na zlý výber posteľovín do detskej postieľky ako to bolo pred pár rokmi. Výrobcovia sa za každú cenu chcú od konkurencie odlíšiť, takže stále nové farebné kombinácie a vzory. Sady do postieľky je možné vybrať si zo stoviek vzorov a farieb. S výšivkou alebo s potlačou, s mašličkami, guličkami, medvedíkmi, sloníkmi atd. 

Veľmi obľúbené sú megasady do detskej postieľky, ktoré obsahujú komplet všetko čo sa týka detských posteľovín. Sady do postieľky sú farebne zladené a navyše sú lacnejšie ako keby sa všetko kupovalo po jednom kuse. Niektoré megasady obsahujú aj baldachýn nad postieľku, iné len ozdobné prvky, napr. látkové srdiečka alebo hviezdičky na zavesenie. Pri megasade nechýba vreckár, napínacie prestieradlo,obliečky a paplóny, hniezdo/mantinel, volánik pod matrac, zavinovačka alebo dečka.

Už pri väčších batoľatách, ktoré sa pokúšajú v postieľke postaviť je nenahraditeľné hniezdo Maxi - hniezdo okolo celej postieľky. Vnútri hniezda je všité 2 cm hrubé polyesterové duté vlákno,  ktoré zabráni tvrdému dopadu dieťatka do postieľky.

Veľľmi praktické sú 3 dielne sady do postieľky, ktoré obsahujú hniezdo a obliečku na vankúš a paplón.

 

Hodnotenie

Sady a doplnky do detskej postieľky.
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma