sajgon.sk - zoznamka, ktorá ťa dostane

sajgon.sk - zoznamka, ktorá ťa dostane

Kto hľadá aj nájde

08.03.2015 | sajgon | www.sajgon.sk

Určite všetci poznáte pojem zoznamka na internete. Na Slovensku je ich strašne veľa a vôbec sa od seba skoro neodlišujú a ich návštevnosť nie je vôbec vysoká.

 

Len pred nedávnom vznikla nová zoznamka, ktorá sa odlišuje od všetkých zoznamiek a sociálnych sieti aké poznáte. Je to zoznamka, ktorá neponúka prevratné funkcie pri zoznamovaní alebo plno zbytočných podstránok, kde sa používateľ tak povediac stráca a nevie kde ma skôr kliknúť.

 

Je to stránka, ktorá si dala záležať na jednoduchosti ale zároveň účinnosti spoznať niekoho nového. Ponúka hlavne to čo používateľ potrebuje a to zoznam ľudí s vyhľadávaním podľa rôznych kritérií a prepracovaný chat, ktorý je navrhnutý na príjenú konverzáciu.

 

Dôvodom prečo vznikla takáto stránka, kde v podstate nie je plno rôznych funkcii ako zoznam priateľov, chatovacia miestnosť, skupiny atď. Je tá, že takéto stránky už všetci poznáme a sme tam zaregistrovaný a hlavný dôvod je ten, že keď na tejto zoznamke niekoho lepšie spoznáte stačí si vymeniť kontakt už na spomínané sociálne siete. Je to vlastne stránka prvého kontaktu a prvotného zoznámenia.

 

A čím sa môže sajgon.sk pochváliť, no napríklad tým, že všetci používatelia majú profilovú fotografiu, cely web je zdarma vrátane histórie správ, každý deň pribúda stále viac a viac ľudí a je tam registrácia, ktorá zaberie maximálne 3 minúty.

 

www.sajgon.sk

Hodnotenie

sajgon.sk - zoznamka, ktorá ťa dostane
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma