SKVELÝ VIANOČNÝ EKO DARČEK PRE FIRMY

SKVELÝ VIANOČNÝ EKO DARČEK PRE FIRMY

Holandské flaše GREEN DUTCH z potravinárskej ocele s potlačou alebo bez nej

24.10.2014 | Happy Fabric s.r.o. | www.greenbottle.sk

 

 

Eko produkty Green Dutch ako súčasť zeleného projektu KROK PO KROKU... sú  zaujímavým a originálnym spôsobom ako komunikovať zodpovedné podnikanie a svoje „eko“ vízie. Tiež sú unikátnym darčekom  pre vašich obchodných partnerov, zákazníkov alebo zamestnancov. Sú veľmi vhodné aj ako firemný vianočný darček, ktorý mnohé firmy práve začínajú vyberať už s predstihom na jeseň.

 

Firma Leverage ako výhradný dovozca pre Slovensko a Českú republiku  už tri roky úspešne pomáha šíriť tento "message" na Slovensku aj v Českej republike a  hitom sa stali taktiež tieto jednoduché a praktické fľaše z potravinárskej ocele dostupné v 14-tich farebných dizajnoch.

 

Máte odkaz, ktorý chcete povedať svetu?

 

- o vašej firme  

- o vašej misii  

- o novom produkte   

- o realizovanej kampani

- o firemnom ekologickom priateľstve k našej planéte

 

Okrem  jednoduchého ale krásneho dizajnu je pridanou hodnotou eliminácia používania plastových pohárikov a plastových fliaš s balenou vodou a teda pomoc životnému prostrediu a ochrana ľudského zdravia.

 

Tieto štýlové fľaše využívajú aj reklamné a komunikačné agentúry pre kampane svojich korporátnych klientov. Je k nim dostupný dokonca aj filter z prírodného uhlíka, ktorý prefiltruje až 1500 l vody, to je 2500 doplnení Green Dutch.

 

Tieto eko produkty šité na mieru s vaším firemným logom alebo akoukoľvek potlačou sú skvelým spôsobom, ako deklarovať, že vaša firma nie je ako všetky ostatné a vyznáva "eko" hodnoty a nevyberá reklamné predmety len na základe ceny a najlacnejších umelých materiálov.

 

Green Dutch sú denne využívané všetkými generáciami a prezentujú to, čo ste práve chceli povedať. Využite túto skvelú možnosť darovať niečo originálne po celý rok a najmä na blížiace sa Vianoce, rozhodne ich nenájdete v štandardných reklamných katalógoch. Potlač je dostupná už od 50 ks.

 

V prípade, že vaša firma preferuje iný produkt ako fľaše, alebo hľadá ďaľší zaujímavý eko produkt ako doplnok k eko fľašiam, firma Leverage ponúka aj eko obaly z rady Roll'eat v piatich rôznych druhoch a rôznych pestrých farbách.

Green Dutch Matt Black
Green Dutch Deepnight Blue

Hodnotenie

SKVELÝ VIANOČNÝ EKO DARČEK PRE FIRMY
Hodnotenie 4.77 z 5
Počet hlasov 13
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma