SNACK'n'GO TUBE - EKO A ZNOVU POUŽITEĽNÝ OBAL NA OBČERSTVENIE

SNACK'n'GO TUBE - EKO A ZNOVU POUŽITEĽNÝ OBAL NA OBČERSTVENIE

SKVELÉ ALTERNATÍVNE EKO REKLAMNÉ PREDMETY PRE FIRMY A REKLAMNÉ A KOMUNIKAČNÉ AGENTÚRY

01.09.2014 | Happy Fabric s.r.o. | www.greenbottle.sk

 

Čo je Snack'n'Go Tube? Je to ekologický a znovu použiteľný  malý šikovný obal z rady Roll'eat  valcového tvaru pre veľké občerstvenie, ktorý je možné úplne zložiť.

 

Je navrhnutý na nosenie občerstvenia - keksov, ovocia, zeleniny a orechov.  Voľne ho môžete položiť na akýkoľvek povrch a mať voľné ruky pri jedení. Je skvelý do školy, do práce, na vychádzky a výlety.

 

Okrem Snack'n'Go Tube táto rada  ešte ponúka ďaľšie typy obalov v rôznych iných farbách:

 

Boc'n'Roll Eco          Odev na sendviče pre opakované používanie a radosť

Boc'n'Roll Square    Odev na sendviče pre opakované používanie a radosť

Eat'n'Out                 2 v 1: Obedové taška a tácka zároveň

Snack'n'Go Pocket   Malé šikovné vrecko pre veľké občerstvenie

 

Všetky dizajny Roll'eat si ľudia a firmy môžu pozrieť na slovenskej stránke www.rolleat.sk.

 

Dizajnérom a výrobcom týchto obalov je španielska Marcadiferencia. Ich cieľom je  podpora múdrejšej spotreby, menšie plytvanie a opakovaná radosť!

 

Takisto na štyroch jednoduchých videách môžete vidieť ako obaly vyzerajú a ako sa prakticky dajú využiť kdekoľvek -  www.youtube.com/rolleat.

 

Tieto eko produkty sútaktiež  zaujímavým a originálnym spôsobom ako komunikovať zodpovedné podnikanie a svoje „eko“ vízie. Tiež sú unikátnym darčekom pre vašich obchodných partnerov, zákazníkov alebo zamestnancov a taktiež do rôznych súťaží pre vašich zákazníkov.  Sú vhodné aj ako darček pri nákupe nad istú sumu alebo ako doplnkový produkt pre obchody s kuchynským, záhradným alebo potravinovým sortimentom.

 

Firma Leverage ako výhradný dovozca pre Slovensko a Českú republiku  už tri roky úspešne pomáha šíriť eko "odkaz" na Slovensku aj v Českej republike. Absolútnym hitom sa stali napríklad doterajšie ekologické a znovu použiteľné obaly na sendviče a občerstvenie Boc'n Roll & Snack’n Go, ktoré len v minulom roku ušetrili viac ako 200 ton alumíniovej fólie, resp. 30 000 km, čo sa rovná okružnej jazde okolo Austrálie!Sama už dávno žijem veľmi ekologicky a považujem to za veľmi dôležité. Prekážalo mi, že na Slovensku a v Čechách sme v tomto smere veľmi pozadu oproti zahraničiu a aj preto sme sa rozhodli dovážať práve takéto produkty a prispieť k posúvaniu povedomia ľudí a firiem správnym smerom,“ hovorí Jana Talavašková, jedna z majiteliek firmy Leverage.

 

Máte odkaz, ktorý chcete povedať svetu?

 

- o vašej firme  

- o vašej misii   

- o novom produkte

- o realizovanej kampani   

- o firemnom ekologickom priateľstve k našej planéte

 

Tieto eko produkty šité na mieru s vaším firemným logom alebo akoukoľvek potlačou sú skvelým spôsobom, ako tak urobiť! Produkty na svoje propagačné kampane alebo "zelené" kampane už využili aj známe značky ako Henkel alebo značka mliekarenských produktov Liptov pri propagácií ich kampane za udržatelný Liptov.

 

Ak nie ste firma a chcete si obstarať tieto eko obaly iba po niekoľklo kusov pre seba a svoju rodinu, Roll'eat eko obaly sú dostupné v predaji u slovenských a českých predajcov od konca apríla 2014. Ak ste predajca a chceli by ste ponúkať Snack'n'Go Tubealebo celú radu Roll'eat vašim zákazníkom, kontaktujte firmu MABETS, ktorá od júla 2014 zastrešuje maloobchodný a veľkoobchodný predaj cez predajcov, Leverage bude zastrešovať segment B2B - to znamená reklamné a komunikačné agentúry a firmy objednávajúce si Roll'eat pre ich promo aktivity a nie na ďaľší predaj.

 

 

 

 

Snack'n'Go Tube Green
Snack'n'Go Tube Orange

Hodnotenie

SNACK'n'GO TUBE - EKO A ZNOVU POUŽITEĽNÝ OBAL NA OBČERSTVENIE
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 15
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma