SOFISTIKOVANÝ FAIR-TRADE DARČEK PRE FIRMY

SOFISTIKOVANÝ FAIR-TRADE DARČEK PRE FIRMY

Motýliky, šatky a slim kravaty z denimu aj s vlastným dizajnom od slovenskej značky ARTISARA

18.09.2015 | Happy Fabric s.r.o. | www.artisara.com

Značka Artisara, prináša pestré, štýlové a fair-trade módne doplnky vyrobené z kvalitných rastlinných materiálov. Všetky doplnky sú svieže, kvalitne ušité a niektoré vyrobené na Slovensku a niektoré v Čechách. Sú to šatky, slim kravaty z denimu a motýliky - to všetko pre ženy aj mužov.

 

Odteraz Artisara ponúka možnosť aj firmám navrhnúť si vlastný dizajn látky a firemné darčeky šité na mieru dodá so špeciálnou komplimentkou a v atraktívnom "eko" znovupoužiteľnom balení.

 

Všetky produkty sú vyrobené iba z kvalitných rastlinných materiálov ako napríklad bavlna, biobavlna, plátno - kanvas, ľan, denim a bambus.

 

Firmy tak prostredníctvom týchto darčekov môžu komunikovať, že im záleží na kvalite, fair-trade podmienkach práce ľudí, trvalej udržateľnosti, eko aspekte a právach zvierat a môžu tak spojiť svoje firemné hodnoty s tými,  ktoré reprezentujú produkty Artisary.

 

10% z čistého zisku značky bude každoročne venovaných charitám, ktoré budú starostlivo vybrané a následne zverejnené na ich webstránke.

 

Zakladateľka Artisary, Andrea Talavašková, je sama vegánkou a chcela jednoducho spojiť lásku k móde a k zvieratám navrhovaním módnych doplnkov výlučne z vegánskych materiálov a šíriť tak myšlienku súcitu medzi ľuďmi, aby viac a viac zvierat mohlo žiť život bez utrpenia a prestať zomierať kvôli ošateniu a rozmarom ľudí.

 

Všetky produkty Artisary budú vyrobené malými slovenskými a českými krajčírstvami, ktoré dostanú slušne zaplatené za svoju prácu. Takisto všetky látky sú z fair-made zdrojov, kde ľudia boli za ich výrobu férovo zaplatení.

 

Artisara v týchto dňoch spustila svoje prvé animované video, ktoré si môžete pozrieť tu. Cez ich webstránku sa dajú kúpiť maloobchodne všetky aktuálne dostupné produkty, z ktorých mnohé sú limitované edície. Všetky produkty budú zasielané z ich skladu v Bratislave.

 

V rámci Slovenska a Čiech sú zásielky doručované kuriérom a prepravné je bezplatné pre akékoľvek maloobchodné objednávky. Takisto Artisaru nájdete aj na slovenskej nákupnej platforme KAYMU. Do všetkých zvyšných krajín sveta sa zasiela FedEx-om.

 

Na blogu nájdete prvé príspevky a prvé videá taktiež na ich You Tube kanáli . Stať sa fanúšikmi môžte na ich Facebook stránke, Pintereste a Instagrame.

 

Ak vás zaujíma možnosť firemných darčekov, môžete Artisaru kontaktovať na contact@artisara.com a bude Vám zaslaná krátka prezentácia s viac informáciami.

 

Prvý článok o príbehu zakladateľky, vegánstve a fair-trade podmienkach napísal a publikoval v októbri z vlastnej iniciatívy časopis Šarm a môžete si ho prečítať na tomto linku.

 

Navštívte Artisaru na stránke www.artisara.com a vyberte si slovenský fair-trade firemný darček pre akúkoľvek príležitosť.

 

Denim Kravata Fire In You
Bavlnené motýliky pre mužov aj ženy - motýlik Mayan Party

Hodnotenie

SOFISTIKOVANÝ FAIR-TRADE DARČEK PRE FIRMY
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 25
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma