Špeciálne ponožky pre Vás

Špeciálne ponožky pre Vás

Vlastnosti a výhody antibakteriálnych ponožiek

28.04.2015 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Ponožky sú každodennou súčasťou nášho života. Ráno si ich obliekame automaticky, máme ich doma veľa druhov. Niekto má radšej jasné farby, iný sa uspokojí s konzervatívnejšími farebnými tónmi. Dlhé, krátke, tenšie či hrubšie...Máme veľa druhov ponožiek, najnovšie sa k nám čoraz častejšie dostávajú práve tie antibakteriálne.

 

Tieto ponožky majú veľa užitočných vlastností, ktoré si užívateľ nebude vedieť vynachváliť. Tou prvou zaujímavosťou je, že ponožky obsahujú striebro, presnejšie nanočastice striebra. Práve vďaka striebra má ponožka antibakteriálne a protiplesňové účinky. Aktívne ničí baktérie, tým pádom zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu a čo je najdôležitejšie – dlhodobo. Vďaka tomuto je možné ponožku nosiť niekoľko dní bez vyprania. Netreba sa báť, striebro je absolútne bezpečné, nedráždi pokožku a nespôsobuje ani alergie.

 

Sú veľmi pohodlné, príjemné na dotyk. Kvalitný materiál zaručuje výbornú absorpciu vlhkosti, priedušnosť a pružnosť. Odvádzajú pot, nechladia na pokožke a zabezpečia tepelný komfort vašim nohám. Použitý materiál taktiež zaručí dlhú životnosť. Ponožka je anatomicky tvarovaná, má ochranné prvky a vetracie zóny.

 

Môžete ich použiť k akejkoľvek činnosti. Sú určené pre rozličné športy (záťažové, motošporty), cestovanie, či pri práci vo vonkajšom prostredí.

 

Sú užitočnou pomôckou pre motorkárov, ktorí radi prevetrávajú svoje tátoše aj v chladnom počasí. Ocenia ich hlavne jazdci, ktorí radi absolvujú dlhšie cesty so svojimi láskami. Samozrejme komfort pri jazde je veľmi dôležitý, ak je tá jazda dlhšia, o to viac. K tomu slúžia rôzne druhy oblečenia, motorkári majú na výber širokú škálu produktov. Jedna maličkosť je ale tiež dôležitá – ponožky. Aby sa naše nohy cítili dobre a boli v optimálnom teple, potrebujú mať kvalitné ponožky. Na motorke to platí tiež. Nestačí mať štýlové kožené čižmy, potrebujete aj ponožky. Antibakteriálne ponožky sú vhodnou voľbou aj pre milovníkov motoriek, pretože sa prispôsobia každej nohe, sú príjemné na dotyk, odvedú pot a nohu správne vetrajú.

 

Pre motorkárov je vhodné tiež aj termo oblečenie. V chladnom počasí je potreba mať niekoľko vrstiev oblečenia. Ako úplne prvá vrstva je ideálne termo prádlo. V ponuke sú boxerky, tričká, nohavice a ďalšie zaujímavé kúsky.

 

Tak snáď sme dali niekoľko tipov a či už motorkári, ale aj bežní ľudia ocenia tieto informácie ohľadom nových ponožiek.  Tak neváhajte a vyskúšajte ich aj vy!

Hodnotenie

Špeciálne ponožky pre Vás
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 12
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma