ŠPERKY PRE PÁNOV

ŠPERKY PRE PÁNOV

V súčasnosti sú pánske šperky skvelým doplnkom pre mužov, ktorí majú štýl a sledujú trendy v móde...

19.09.2018 | AuroraShop - luxusná bižutéria | www.aurorashop.sk

Pánsky náramok je šperk, ktorý sa nosí na zápästí ruky, ale nemusí to byť vždy tak. Samotný názov nám napovedá, že sa nosieval aj na ramene, tak ako ho dodnes nosia africkí muži.

 

Nálezy z jaskyne v pohorí Altaj (Mongolsko, východná Ázia) sú podľa uhlíkovej metódy 40 tisíc rokov staré. Veľký význam mali náramky v prvých civilizáciách, napríklad v Egypte.

V staroveku aj v ranom stredoveku mohol náramok v niektorých kultúrach predstavovať majetkovú rezervu ženy.

 

Aj šperky  podliehajú móde a v súčasnosti sú pánske šperky skvelým doplnkom pre mužov, ktorí majú štýl a sledujú trendy v móde.

 

V našej ponuke, sú pánske náramky vyrobené z kombinácií materiálov ako je nehrdzavejúca oceľ, prírodná koža, polodrahokamy (prírodné kamene), silikón. Nekonvenčná kombinácia jednotlivých prvkov prináša skvelý vizuálny efekt. Módne vzory úplne zmenia neformálnu a originálnu štylizáciu.

 

Produkty v pánskej kolekcii sa vyznačujú aj výnimočným komfortom. Nosenie tejto bižutérie nespôsobuje nepríjemné pocity a napriek častému používaniu, nepodlieha rýchlemu opotrebovaniu.

 

Vysoko kvalitné materiály v kombinácii s dobre premysleným dizajnom, znamenajú pohodlie pri používaní. Univerzálna veľkosť je vhodná pre väčšinu pánskych zápästí.

Staráme sa aj o našich mužov – bižutéria je 100% ANTI-ALERGICKÁ! (AS)

Náramok pre pánov
 

Hodnotenie

ŠPERKY PRE PÁNOV
Hodnotenie 4.84 z 5
Počet hlasov 19
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma