Šperky z liečivých kameňov

Šperky z liečivých kameňov

Liečivá sila v krásnom šperku

15.11.2014 | Šperky Salina & Natalyss | sperkysan.sk

Liečivé kamene predstavujú jednu z najstarších metód liečenia v histórii ľudstva, používali ich všetky kultúry, keďže kamene slúžia na získanie súladu energií. Liečenie kameňmi funguje na základe vibrácií a rezonancií, niektoré kamene nás dokážu povzbudiť, iné zas upokojiť, takisto to funguje s pôsobením minerálov na konkrétne orgány v ľudskom tele. Kamene pôsobia na fyzickej, citovej, rozumovej aj duchovnej úrovni. Je potrebné poznať problém, ktorý chceme liečiť a podľa toho vyberať kameň.

 

Naše šperky vyrábame z rozličných kamienkov, alebo ich kombinácií a môžte ich nájsť v podobe príveskov, náhrdelníkov, náušníc, náramkov či prsteňov, takže si každý vyberie typ šperku, ktorý najradšej nosí. Ak hľadáte konkrétny kamienok zakomponovaný do šperku, ale v našom e-shope ste ho nenašli, neváhajte nás konktaktovať, pokiaľ daný kameň vieme zohnať, radi vám z neho vyrobíme šperk na mieru. 

 

Na našej stránke vám samozrejme v našom článku priblížime aj vlastnosti jednotlivých, nami ponúkaných minerálov, aby ste sa ľahšie orientovali a vedeli nájsť ten, ktorý hľadáte. 

 

Celú našu ponuku nájdete na www.sperkysan.sk.

cínované náušnice z lapisu lazuli a riečnych perál
cínovaný prsteň s karneolom

Hodnotenie

Šperky z liečivých kameňov
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma