Spiš - perla Slovenska

Spiš - perla Slovenska

Zaujímavé miesta a tipy na dovolenkové ubytovanie

01.06.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Spiš je perla Slovenska, poďte sa presvedčiť na vlastné oči. Ubytovanie Spiš je ako stvorené pre zamilované dvojice túžiace po romantike či rodinné výlety plné zábavy. Najkrajším pokladom na Spiši je dozaista náš travertínový obor - Spišský hrad. Vyberte sa na nočnú prechádzku hradom za svetla fakieľ - nechajte sa strhnúť neopakovateľnou atmosférou zašlých čias.

 

Zábavu si užijete pri zdolávaní Dunajca na raftoch či drevených pltiach, na paintballe, vyhliadkových letoch. Pre nadšencov adrenalínu je jednoznačnou voľbou bungee-jumping. Ste turista? Vyše 250 km dlhé turistické chodníčky vás zavedú k rozličným zaujímavým lokalitám, akými sú Batizovské plesá, Štrbské, Popradské či turistmi vyhľadávané Zelené pleso. Po náročných prechádzkach si zaslúžite oddych, zvoľte si ubytovanie Spišská Nová VesPenzión Renesance.

 

Kam za kultúrou? Vypravte sa za 7 divmi Spišskej Novej Vsi a spoznajte nespočetné množstvo zaujímavých miest. Neďaleko Spišskej Novej Vsi vás privíta ubytovanie SmižanyPenzión Stefani. Navštívte Spišskú kapitulu, odpočiňte si -  ubytovanie Spišské podhradiePenzión Podzámok je vám k dispozícii. Travertínová kopa v Gánovciach, Podtatranské múzeum, Myšia Hôrka a iné stále čakajú na vaše uznanie.

 

Neváhajte, cestujte a objavujte. Fest neobanujece.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma