Spite zdravo

Spite zdravo

Kvalitný a zdravý spánok si vyžaduje určité opatrenia.

06.04.2018 | Hi Promotion s.r.o. | prespanok.sk

Spite zdravo

Kvalitný a zdravý spánok si vyžaduje určité opatrenia. Musíte obmedziť nielen stresujúce faktory vo vašom živote, ale vymeniť aj starý vyležaný matrac či ďalšie spálňové zariadenie za nové. Človek totiž v posteli a celkovo v spálni trávi až tretinu svojho života.

Na čo by ste mali myslieť pred spaním?

Pred spánkom by ste spálňu mali vyvetrať. Dôležitá je aj teplota, ktorá by sa mala pohybovať okolo 18 stupňov Celzia. Ak si na teplo potrpíte, môžete mať v izbe aj 20 stupňov.

 

Prikrývku prispôsobte ročnému obdobiu. Príliš teplá prikrývka v lete vyvoláva nadmerné potenie. Následne ju zo seba počas spánku zhodíte a výsledkom môže byť podchladenie alebo prerušenie spánku

 

Vedeli ste, že vlhkosť sa v matracoch a prikrývke drží? V posteli sa potom môže vytvoriť vlhká klíma, ktorá môže v konečnom dôsledku vyústiť až do reumy.

 

Aj vankúš môže byť dôvodom nepokojného spánku či bolestí krčnej chrbtice. Zaobstarajte si nový anatomický vankúš. Jedným z obľúbených je práve vankúš z bio peny, ktorý obsahuje prírodné oleje, je tvarovo stály a má skvelé ortopedické vlastnosti.

 

Vyskúšajte matrac zo studenej peny

Matrace zo studenej peny sú vysoko elastické, tvarovo stále a majú dlhú životnosť. Navyše, matrac má dostatočne veľké póry, vďaka ktorým dochádza k dobrej priedušnosti.

Vymeňte posteľ

Obľúbeným kúskom sú práve postele z masívu, ktoré sú vysoko kvalitné a vyrobené z bukového či dubového dreva. Drevo je ekologicky nezávadné, upravené podľa vašich požiadaviek – v prírodnom či moderne olejovanom štýle. Navyše, podľa staročínskeho umenia Feng Shui je práve posteľ z prírodného materiálu veľmi dôležitá. A to z toho dôvodu, že vás prepojí s prírodou a dovolí vám z nej tak počas spánku čerpať energiu. Postele z masívu majú pevnú konštrukciu, čo predlžuje ich životnosť. Určite vás poteší aj jemná elegancia postele, ktorá sa miesi s moderným dizajnom.

Nájdite spôsob, ako si zo spálne urobiť svätyňu. Stavte na pohodlnosť s novým zariadením alebo spálňu vymaľujte – skúste modrý upokojujúci odtieň či béžovú stálosť, ktorá vás zaručene nesklame. Vďaka zmenám sa z vášho domova stane dokonalé miesto na odpočinok.

 

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma